ترفند های آیفون

فعال کردن Hide Alerts آیفون در بخش پیام‌ها [2023]

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 5 میانگین: 3.2]

مدیریت اعلان های پی در پی از گفتگو های فردی یا گروهی در یک زمان کار بسیار سختیست. موقعیتی  را بیانگارید که در بخش گفتگوی آیفون خود در حال گپ کاری بسیار مهمی با شخصی دیگر هستید که به ناگاه اعلان و هشدار پیام ها، آیفون شما را بمباران می کند. ویژگی Hide Alert به شما این امکان را می‌دهد تا نوتیفیکیشن های دریافتی از مخاطب مشخصی که این ویژگی را در آن فعال کرده اید، بیصدا و خاموش شود. در این آموزش روش فعال کردن Hide Alerts آیفون را برای یک مخاطب یا گروه مشخص، به شما نشان میدهیم.

مخفی و بیصدا کردن نوتیفیکیشن‌ های یک مخاطب مشخص در آیفون

  1. در آیفون به بخش Messages یا پیام ها بروید.
  2. گپ دلخواه خود را که می خواهید اعلان ها در زمان باز بودن آن نشان داده نشوند را پیدا کنید و آن را به سمت چپ سرانده یا swipe کنید.سپس Hide Alerts را بتپید.فعال کردن Hide Alerts در بخش Messages آیفون iOS 12, خاموش کردن اعلان ها در هنگام باز بودن پنجره گفتگو

روش جایگزین دیگر برای فعال کردن Hide Alerts آیفون در هنگام باز بودن یک گپ مشخص می توانید گام های زیر را دنبال کنید:

  1. گپ دلخواه خود را یافته و نام آن را انتخاب کنید.
  2. دکمه i  را تَپ کنید.
  3. سپس چفت روبروی گزینه Hide alerts را بزنید. سبز شدن سوئیچ به معنای روشن بودن آن است.فعال کردن Hide Alerts در بخش Messages آیفون iOS 12

با انجام گام های بالا، ویژگی Do Not Disturb را برای گپ و چت دلخواه خود روشن و فعال می کنید و هنگامی که در گپ و چت مورد نظر باشید با اینکه اعلان ها را در گوشی خود دریافت می کنید و تمرکز و توجه شما را از میان نمی برد. اگر ویژگی the badge app icon را در گوشی خود فعال کرده باشید، شمار پیام هایی را که چشمبراه دیده شدن می باشند خواهید دید.

خاموش کردن نوتیفیکیشن‌های گروه پیام متنی یا group text message در آیفون

با روش کردن ویژگی Hide Alert، نمایش نوتیفیکیشن های گروه، ایست میشود ولی همچنان دیگر نوتیفیکیشن ها را دریافت خواهید کرد.

  • گروه پیام متنی خود را در آیفون باز کنید.
  • آیکون group یا گروه را در بالای برگه تَپ کنید. اگر در iOS 14 یا پیشین‌تر هستید، آیکون های گروه را در بالا تَپ کنید و سپس آیکون i را تَپ کنید.
  • بخش باز شده را به پایین پیموده و Hide Alerts را روشن کنید.
  • اگر در iOS 15 به بالا هستید، در صورت روشن بودن Hide Alerts، آیکون زنگوله بیصدا در کنار گروه گفتگو، نمایش داده میشود و در iOS 14 و ioS های پیشین‌تر، آیکون درمانگ یا هلال ماه نمایش داده میشود.

خاموش کردن نوتیفیکیشن‌های گروه پیام متنی یا group text message در آیفون

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا