معرفی ویژگی های iOS 13
معرفی ویژگی های iOS 13
لینک پیشنهادی

برای حمایت از ما، اینستاگرام روشتک را دنبال کنید

Follow

معرفی برخی ویژگی های iOS 13

معرفی برخی ویژگی های iOS 13

اپل نسخه 13  IOS را به تازگی منتشر کرده است که چند ویژگی پنهان برای بررسی در آن وجود دارد، نسخه iOS 13  برای کاربران گوشی های آیفون نسخه 6S به بالا در دسترس می باشد. جالب ترین تغییر این نسخه از iOS، افزوده شدن Dark Mode می باشد، حالت تاریک با تیره کردن پس زمینه گوشی آیفون، فشار کمتری را به چشمان کاربر وارد می کند.

از قابلیت های دیگری که به نسخه 13 iOS افزوده شده می توان به قابلیت تایپ سوییپ و استفاده از سیری (Siri)  برای خواندن متن های درون گوشی شما اشاره نمود ,البته برای این مورد نیاز دارید تا Airpods خود را درون گوشتان بگذارید. در این مطلب به چند مورد از ویژگی های جدید iOS 13 اشاره می کنیم که ممکن است از آن آگاهی نداشته باشید.

Silence unknown callers (سایلنت کردن تماس های ناشناس)

معرفی چند ویژگی جدید و پنهان در ios 13

در iOS 13 شما می توانید هر تماسی که از یک شماره ناشناس باشد را به صورت سایلنت و بی صدا به ایمیل صوتی خود ارجاع دهید. برای این کار کافیست :

  • وارد بخش Settings شده.
  • سپس، Phone را بتپید.
  • گزینه Silence unknown callers را فعال کنید.

این ویژگی در تماس های دفترچه تلفن شما و همچنین شماره هایی که به تازگی با آنها تماس گرفته اید اعمال نمی گردد.

جستجوی سریعتر از طریق  iMessages

آیا به دنبال پیام یا متنی می گردید که به تازگی ارسال کرده اید و حالا آنرا به خاطر نمی آورید ؟ iMessages در iOS 13 سرعت بالایی برای جستجوی متن ها و عکس های ارسالی شما دارد. برای این کار زمانی که  iMessages را باز کردید صفحه را به سمت پایین بکشید تا نوار جستجو، پدیدار شود. در این حالت تصاویر و لینک ها و مطالبی که ارسال یا دریافت کرده اید به سرعت نمایان می شود.

اهداف مطالعه کردنتان را در Apple’s Books مشخص کنید

در نسخه iOS 13، در برنامه کتاب های اپل شما میتوانید هدف مطالعه خود را مشخص کنید. این ویژگی بصورت پیش فرض روی 5 دقیقه مطالعه تنظیم شده است اما شما میتوانید آنرا تا 24 ساعت در روز تغییر دهید.

ارسال ایموجی بسیار ساده تر شده است

معرفی چند ویژگی جدید و پنهان در ios 13

اکنون یک دکمه ایموجی بین دکمه شماره ها و نوار فضا یا Space bar، روی کیبورد وجود دارد که با لمس این دکمه همه ایموجی های شما پدیدار می شوند.

آیفون خود را با دسته بازی  Playstation 4 یا Xbox خود جفت کنید

معرفی چند ویژگی جدید و پنهان در ios 13

بازی با صفحه های لمسی برای گیمر ها و دوستداران بازی، خیلی ساده نیست، اکنون در iOS 13 این امکان وجود دارد که دسته بازی کنسول خود را از طریق بلوتوث به آیفون متصل کنید و از بازی لذت ببرید.برای اینکار بلوتوث دسته بازی و آیفون خود را روشن کنید. آیفون دستگاه هایی را که میتواند با آنها سینک شود، شناسایی میکند و پس از آن می توانید دسته بازی را انتخاب کنید. بعضی بازی ها با دسته های بازی هماهنگ هستند, این موضوع باعث می شود شما کنترل بیشتری روی کاراکتر بازی خود داشته باشید و راحت تر بازی کنید.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید