توپ آتشین سبز رنگ بر فراز استرالیا

توپ آتشین سبز رنگ بر فراز استرالیا

توپ آتشین سبز رنگ بر فراز استرالیا

ستاره شناسان و کارگران شبانه در اماکن دور افتاده  کیپ لامبرت تا هوپ داونز در پیلبارای استرالیا ، درست پیش از ساعت 1 بامداد فروغ روشنی را در آسمان دیده اند. گزارش ها نشان می دهد که توپ آتشین شگفت انگیز سبز رنگی در نواحی دور دست سرزمین های شمالی و جنوبی استرالیا دیده شده است. شهاب سنگ بودن این آتشگوی هنوز مورد تائید واقع نشده است ، اما برخی گمان می کنند که می تواند برجا مانده های موشکی باشد که به تازگی به فضا پرتاب شده است. برای آگاهی بیشتر می توانید ویدئوی زیر را ببینید.

View this post on Instagram

🔷توپ آتشین سبز رنگ بر فراز استرالیا . 🔶ستاره شناسان و کارگران شبانه در اماکن دور افتاده کیپ لامبرت تا هوپ داونز در پیلبارای استرالیا ، درست پیش از ساعت 1 بامداد فروغ روشنی را در آسمان دیده اند. گزارش ها نشان می دهد که توپ آتشین شگفت انگیز سبز رنگی در نواحی دور دست سرزمین های شمالی و جنوبی استرالیا دیده شده است. .. ادامه مطلب . . 🔶لینک نوشتار: https://www.raveshtech.ir/green-fireball-australia-meteoroid/ . . #شهابسنگ#ماه_نورد #فضا #فناوری #تکنولوژی #استرالیا #روشتک #فان #دانش . . #meteor #australia #tech #technology #raveshtech #sky

A post shared by Raveshtech (@raveshtech) on

دلیل اصلی این که دانشمندان را در گفت نموده این است  که در اوایل سال جاری نیز آنها توپ آتشینی را شناسایی کردند که وارد اتمسفر زمین شد و پیش از بازگشت به فضای بیرونی، در آسمان استرالیا و در فاصله 807 مایلی از سطح زمین سوخت و این بار نیز پدیده ای همانند همان مورد پیشین در استرالیا رویداد.

رنا سیرز از مرکز فضایی ، دانش و فناوری دانشگاه کرتین می گوید:” صحنه ای بسیار خیره کننده بود. این یک توپ سبز رنگ است… چیزی که شما می بینید یک برق نور بسیار باشکوه است، این گوی آتشین با دنباله ای که داد ممکن است بقایای راکتی باشد که به فضا پرتاب شده”

منبع
techeblog
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا