اخبار فناوری

تصاویر پس زمینه زنده قابل تنظیم جدید در Google Pixel 4

تصاویر پس زمینه زنده قابل تنظیم جدید در Google Pixel 4

یکی از جنبه های سری گوشی Pixel، بسته های اختصاصی تصاویر پس زمینه می باشد که در تمامی تلفن های هوشمند Pixel نصب شده است.

در نشت خبری که برای نسخه جدید گوگل پیکسل یعنی Google Pixel 4 ایجاد شد، پکیج قابل تنظیمی به جهت تصاویر پس زمینه ایجاد شده بود، به صورت زنده (ایجاد تغییرات قبل از تائید نهایی تم) فراهم شد.

این ویژگی در کلیه نسخه هایی که از اندروید نسخه 7.0 و یا بالاتر می باشند پشتیبانی شده و قابلیت نصب دارد.

این تصاویر پس زمینه جدید با مدل پیش نمایش Pixel 4 با شش تصویر زمینه کاملا زنده جدید و همچنین سه تصویر زمینه با نام تجاری جدید Living Universe اماده شده است.

که در مجموع 9 پس زمینه جدید به جهت سفارشی سازی هر چه بهتر این گوشی ایجاد شده است.

در حال حاضر این تغییرات تنها در دستگاه های پیکسل ایجاد شده است مگر اینکه ماژول سفارشی سازی Magisk را نصب کنید.

Compassتصاویر پس زمینه زنده در Google Pixel 4,گوشی پیکسل 4,تصاویر پس زمینه پیکسل 4,گوشی Pixel,تغییر پس زمینه در گوگل پیکس 4

این یک پس زمینه شسته و رفته می باشد، به جهت اینکه با وجود سادگی طرحی که به مانند “سوزن” ایجاد شده است که در قالب یک قطب نما عمل می کند، و وابسته به نوع حرکت دستگاه شما حرکت می کند.

با حرکت گوشی تلفن پیکسل 4، سوزن نیز رشد می کند.

Doodleتصاویر پس زمینه زنده در Google Pixel 4,گوشی پیکسل 4,تصاویر پس زمینه پیکسل 4,گوشی Pixel,تغییر پس زمینه در گوگل پیکس 4

این احتمالاً طرح کاغذ دیواری است که تقریباً در همه مدل های پس زمینه پیکسل 4 بیشترین استفاده از آن را خواهید دید.

تصویر زمینه Doodle احتمالاً تصویر زمینه اصلی در دستگاه های Pixel 4 خواهد بود. این یک تصویر زمینه جالب و بسیار الهام بخش از دهه 1980 است که می تواند آن را کاملاً سفارشی سازی کنید.

چهار رنگ برای انتخاب وجود دارد که با تم های تاریک متناوب از لحاظ فنی به هشت ارتقا می یابد. در صورت داشتن تلفن پیکسل گوگل ، می توانید هر طراحی را متناسب با محتوای سلیقه شخصی خود تنظیم کنید.

Garden wallpapersتصاویر پس زمینه زنده در Google Pixel 4,گوشی پیکسل 4,تصاویر پس زمینه پیکسل 4,گوشی Pixel,تغییر پس زمینه در گوگل پیکس 4

سه تصویر زمینه مجزا “باغ” وجود دارد که همه مرا به یاد کتاب کودکان “Caterpillar خیلی گرسنه” می اندازد.

طرح های جدید همه بسیار انتزاعی بوده و دارای بافت های قابل رویت هستند و به طور اختصاصی برای دستگاه های Pixel توسط طراح مجارستانی، آنا کووزس طراحی شده اند.

الهامات وی شامل دریای مدیترانه است که در اروپای شرقی بزرگ شده و فرزندان خود او هستند.

می توانید ببینید که چطور نقاشی های نقاشی شده با رنگ پاستیل روغنی و سفالی او به سه گانه تصاویر زمینه با نام های Prickly ، Leafy و Rocky ترجمه شده است.

نمی توانید سه گانه Garden را سفارشی کنید ، اما اگر بخواهید از حالت تاریک خارج شوید ، تم و تاریک و روشن وجود دارد که فعال می شود.

Sights from the sunتصاویر پس زمینه زنده در Google Pixel 4,گوشی پیکسل 4,تصاویر پس زمینه پیکسل 4,گوشی Pixel,تغییر پس زمینه در گوگل پیکس 4

برای علاقه مندان به فضا، تصویر زمینه زنده “مناظر از خورشید” فقط ممکن است اشتهای شما را از بین ببرد.

شما نگاه کمتری به سیارات دور خورشید می کنید و در دستگاههای پیکسل این نگاه قابل تنظیم می باشد تا دقیقاً با چه سرعتی در آسمان سیارات حرکت می کنند.

‘Living Universe’ جدیدتصاویر پس زمینه زنده در Google Pixel 4,گوشی پیکسل 4,تصاویر پس زمینه پیکسل 4,گوشی Pixel,تغییر پس زمینه در گوگل پیکس 4

ما انتظار داریم که سه گانه تصاویر پس زمینه زنده Living Universe گوشی Pixel 4 در ماه اکتبر در گروه تصویری درستی قرار بگیرد، اما در حال حاضر ، آنها با دیگر تصاویر زمینه جدید کنار هم هستند.

ما همچنین امیدوار هستیم که گوگل انتخاب های بهتری ایجاد کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا