گوگل مپ معمای 20 ساله مرد گمشده را گشود

گوگل مپ معمای 20 ساله مرد گمشده را گشود

گوگل مپ معمای 20 ساله مرد گمشده را گشود

در گذشته موارد بسیاری وجود داشته است که افرادی بدون اینکه هیچ گونه ردی از خود برجای گذارند، ناپدید شده اند. از جمله این موارد می توان به مورد ویلیام ارل مولد اشاره داشت که در نوامبر 1997 به یکباره ناپدید شد. گزارش های نخستین نشان می دهد که مولد در ساعت 9:30 بعد از ظهر شب با دوستش تماس گرفته است و به او خبر می دهد که به زودی باشگاه را ترک کرده و به خانه خواهد رفت

پیدا شدن اسکلت مرد گمشده

گزارش ها نشان می دهد که مولد ساعت 11 عصر از باشگاه خارج شده، البته در این میان می توان چندین سناریو را در نظر گرفت ولی ظاهراً مولد مسموم نشده بود و به تنهایی از باشگاه بیرون آمده، اما بنا به دلایلی او دیگر هرگز به خانه اش باز نگشت. به هر روی این پرونده حل نشد تا اینکه برنامه Google Earth را یک نقشه بردار املاک مورد استفاده قرار داد.

 

 

به گفته ناظر بنگاه ، آنها هنگام کار با گوگل مپ در مورد حوضچه ای در یک ساختمان مسکونی در ولینگتون فلوریدا ، متوجه چیز عجیب و غریب شده و پس از بزرگنمایی ، یک خودرو را درون آن، پیدا کردند. پس از رسیدن پلیس به محل رویداد و بیرون کشیدن خودرو از آب، ادعا بقایای اسکلتی را در آن پیدا کردند، که پس از انجام بررسی هایی دریافتند که اسکلت یافت شده، اسکلت مولد میباشد که در سال 1997 به یکباره ناپدیده بود.

گمانه زنی خبرگزاری ها

یک از حبرگزاری ها اینگونه گمانه زنی کرده که شاید مولد هنگام بازگشت به خانه، کنترل خودروی خود را از دست داده، به درون استخر افتاده، نتوانسته از آن بیرون بییاد و بهمراه خودرو در آب استخر غرق شده است. به گفته ترزا باربرا سخنگوی پلیس ولینگتون فلوریدا می گوید: “شما نمی توانید تعیین کنید که چه اتفاقی در آن زمان افتاده، چه چیزی روی داده. همه آنچه ما می دانیم این است که او راهش را گم کرده و ما اسکلت او را پیدا کرده ایم”.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا