اخبار فناوریبازی

بازی GoldenEye 007 ، یک بازسازی  تازه از نسخه Nintendo 64

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

بازی GoldenEye 007 ، یک بازسازی  تازه از نسخه Nintendo 64

بازی GoldenEye 007 ،  یک بازسازی  تازه از نسخه Nintendo 64

بازی GoldenEye 007، نخستین بار در آگوست سال 1997 در Nintendo 64 منتشر شد ، GoldenEye 007 یک بازی اول شخص تیر انداز یا shooter ساخته کمپانی Rare است که بر پایه فیلم چشم طلایی یا همان GoldenEye جیمز باند، محصول سال 1995 ساخته شده است. در حالت تک نفره بازی چشم طلایی،  شما نقش جیمز باند را که مأمور سرویس اطلاعات مخفی انگلیس است، بر عهده خواهید داشت. در این داستان جیمز باند با یک سندیکای جنایتکار درگیر می شود. این سندیکا می خواهد تا با سلاح ماهواره ای علیه لندن ، یک بحران مالی جهانی را ایجاد کند. نکته جالب این است که بازی چشم طلایی بیشتر به دلیل چند بازیکنه بودنش شناخته شده است و تا 4 بازیکن می توانند در 4 اِسپَر (screen – صفحه) جداگانه و در حالات متفاوتی همچون بازی مرگ بار به رقابت بپردازند. برای آگاهی بیشتر می توانید ویدئوی زیر را ببینید.

 

 

در نگاه نخست، ماموریت “Silo” ، یکی بخش های آغازین بازی است که ما را به یاد نسخه پیشین این بازی می اندازد. بازسازی این گیم با موتور گرافیکی Unreal Engine 4 انجام پذیرفته. نسخه PC این بازی نیز رایگان می باشد. هر چند می باید به این نکته توجه داشته باشید که تا سال 2022 نمی توانید به نسخه کامل این بازی دسترسی داشته باشید.بازی GoldenEye 007

بازی GoldenEye 007

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا