how toWhatsAppبرجسته ترین مطالب

دانلود واتساپ جی بی و بررسی ویژگی های آن

واتساپ جی بی برنامه ای است که به شما امکان می دهد تار از ویژگی های گوناگونی برخوردار شوید که نمی توانید در برنامه رسمی WhatsApp از آنها استفاده نمائید

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 4]

 دانلود واتساپ جی بی و بررسی ویژگی های آن

دانلود واتساپ جی بی و بررسی ویژگی های آن

واتساپ جی بی بهترین جایگزین غیر رسمی است که می توانید از آن به جای نسخه اصلی واتساپ استفاده نمائید. امروزه واتساپ به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی اجتماعی ما تبدیل شده است. از گپ ها وچت های تصادفی گرفته تا اعلان های رسمی واتساپ کلیدی برای گفتگوهای روزانه شما می باشد که این در واقع دلیلی برای موفقیت این برنامه بوده است. اما نسخه رسمی و اصلی واتساپ، همانند هر برنامه دیگری دارای محدودیت های فراوانی می باشد. میلیون ها کاربر از برنامه رسمی WhatsApp لذت می برند و همیشه از آن استفاده می کنند. اما کاربران فراوانی هستند که احساس می کنند جای بسیاری از ویژگی های دیگر نیز در این برنامه خالی می باشد.

لینک دانلود به روز شده 1400/5/11 دانلود جی بی واتساپ

Download

واتساپ جی بی یا GB Whatsapp چیست؟

 دانلود واتساپ جی بی و بررسی ویژگی های آن
دانلود واتساپ جی بی و بررسی ویژگی های آن

واتساپ جی بی برنامه ای است که به شما امکان می دهد تار از ویژگی های گوناگونی برخوردار شوید که نمی توانید در برنامه رسمی WhatsApp از آنها استفاده نمائید. این برنامه MOD یا بعبارتی اصلاح شده، تاکنون 8 نسخه داشته است که بهینه سازی های فراوان در هر نسخه تازه آن، زمینه ساز پیشرفت و موفقیت هرچه بیشتر آن شده است. تنوع ویژگی ها و آپشن های گوناگون، این برنامه را تبدیل به برنامه ای بی همتا کرده است. پس اگر بخواهید تجربه ای فراتر از برنامه رسمی WhatsApp را تجربه نمایید، بهتر است که واتساپجیبی را نیز روی گوشی خود نصب نمایید.این برنامه از سوی کمپانی  GBWA ساخته شده است و به واقع این ورژن متفاوت از واتساپ را تبدیل به شاهکاری بی بدیل نموده است.

چرا باید واتساپ جی بی یا GB Whatsapp را به نسخه رسمی واتساپ ترجیح داد؟

چندین دلیل مهم باعث می شود که این برنامه شایسته استفاده شما باشد. در این نوشتار به طور کوتاه همه نکات برجسته این برنامه را توضیح خواهیم داد. به ویژه اگر به دنبال استفاده از دو اکانت واتساپ بصورت هم زمان، واتساپ جی بی دقیقا همان چیزی می باشد که شما بدان نیاز خواهید داشت. در کنار این ویژگی شگفت انگیز ، شما همچنین می توانید گزینه های گوناگون و ویژگی های بیشتری را در GB Whatsapp تجربه کنید.

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ

بسیاری از ویژگی های پایه ای واتساپ رسمی می توانند در واتساپ جی بی، سفارشی سازی شوند. شما می توانید واتساپجیبی را با توجه به حس زیبابیی شناسانه خود تغییر شکل دهید. همه این ویژگی ها و موارد بسیار دیگری که با هم خواهیم دید GB Whatsapp را خاص می سازند. اکنون بیایید تا نگاهی به همه ویژگی های که در واتساپ جی بی در اختیار خواهید داشت نگاهی بیاندازیم.

ویژگی های اختصاصی برنامه واتساپ جی بی

 1. استفاده از دو اکانت واتساپ

بسیاری از ما چندین شماره سیم کارت داریم که از آنها برای برقراری تماس با محل کار یا دوستان خود استفاده می نماییم. شوربختانه در نسخه رسمی واتساپ، شما می توانید تنها با یک شماره سیمکارت یک اکانت کاربری بسازید و شماره سیمکارت دیگر شما در این میان بی استفاده خواهد ماند.

استفاده از دو اکانت واتساپ
استفاده از دو اکانت واتساپ

اما بهتر است بدانید که GB Whatsapp یا واتساپ جیبی این مشکل بزرگ برای کاربران خود برطرف نموده است. از آنجایی که واتساپ جی بی با نسخه اصلی سازگار است. از این رو می توانید بدون هیچ مشکلی از هر دو نسخه رسمی و غیر رسمی واتساپ در گوشی خود بصورت همزمان استفاده نمایید. البته به شما سفارش می کنیم که از شماره سیمکارت دوم و جانبی خود در Whatsapp GB استفاده نمایید، تا از هر گونه خطر احتمالی امنیتی در امان بمانید.

 1. تم های رایگان برنامه واتساپ جی بی

یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیزی که واتساپ رسمی، کاربرانش را از آن محروم و نابرخوردار کرده است یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز که واتساپ مصرف کنندگان خود را از آن محروم می کند ، تنوع تم ها است. فقط یک نمایشگر اصلی وجود دارد که می توانید بدون در نظر گرفتن حال و هوای خود یا زیبایی شناسی از آن استفاده کنید.

تم های رایگان برنامه واتساپ جی بی
تم های رایگان برنامه واتساپ جی بی

این در حالی است که GB Whatsapp چنین محدودیتی را از پیش پای کاربرانس برداشته است. تم های فراوانی را در واتساپ جی بی در اختیار خواهید داشت. افزون بر این ، تم ها به روز می شوند تا حوصله شما سر نرورد. کاربرانی که از حالت Light برنامه خسته شده اند و می خواهند با برنامه ها کمی خلاق به خرج دهند باید این برنامه را بیآزمایند. شما می توانید تم های تازه را از وب سایت رسمی بارگیری کنید و از استفاده از GB Whatsapp لذت ببرید.

واتساپ جی بی ، بررسی ویژگی ها ، دانلود و راهنمای نصب
واتساپ جی بی ، بررسی ویژگی ها ، دانلود و راهنمای نصب
 1. ویژگی Message Scheduler در جی بی واتساپ

اگر فردی اجتماعی هستید ، می خواهیم ویژگی زمانبندی پیامها را در واتساپجیبی به شما معرفی کنیم. این ویژگی برای کاربرانی مناسب است که می باید یادارها (reminders – یادآورها) ، نوتیفیکیشن ها یا اعلان ها و پیام های مهم را برای همکاران یا همکلاسی های خود بفرستند. این ویژگی نه تنها برای کارهای روزانه افزاد بلکه برای افرادی که می خواهند در کافه یا رستورانی قرار بگذارند، کارامد می باشد.

حالا بگذارید درباره جوانب مختلف این ویژگی سخن بگوییم!

 • می توانید پیام ها را به صورت خودکار پاسخ دهید.
 • می توانید پیام خود را برای فرستادن، زمانبندی کنید.
  ویژگی Message Scheduler در جی بی واتساپ
  ویژگی Message Scheduler در جی بی واتساپ

این ویژگی بار بسیاری را از دوش کسانی که در میان انجام چندین وظیفه گیر افتاده اند بر می دارد. شما می توانید هر پیام را که می خواهید برای افراد بفرستید در کادر ویرایش که در تنظیمات برنامه پیدا خواهید کرد تایپ کنید. زمانی را که می خواهید پیام فرستاده شود تنظیم نمایید و پس از پایان مدت زمان ، پیام شما به صورت همزمان به افرادی که برگزیده اید، فرستاده خواهد شد.

واتساپ برای پیشبرد یا forward پیام ها، محدودیت هایی را ایجاد کرده است که این امر باعث شده تا فرستادن پیام برای شمار بالایی از افراد تبدیل به یک فرایند خسته کننده شود. اما واتساپ جی بی، شما را از این محدودیت هم نجات می دهد.

 1. ویژگی Video Player واتساپ جی بی

اگر از نسخه رسمی Whatsapp استفاده می کنید ، احتمالا دیده اید که برنامه اصلی دارای Player یا پخش کننده رسانه ای بسیار ابتدایی می باشد. پخش کننده ویدیویی که واتساپ در اختیار  کاربران گذارده است، از برخی ویژگی ها پشتیبانی نمی کند. از این روی دیدن فیلم در واتساپ رسمی بسیار خسته کننده می باشد. اما اگز از GB Whatsapp استفاده کنید می توانید از یک پخش کننده ویدیوی توسعه یافته جانبی نیز برای دیدن ویدئو در واتساپ استفاده نمایید. این گزینه شماری از گزینه های پخش کننده ویدیوی مورد نیاز را در اختیار شما می گذارد.

 

 1. ویژگی Enable Password یا پسورد فعال

واتساپ برخلاف برنامه هایی مانند فیس بوک ، اینستاگرام ، اسنپ چت و توییتر ، امکان خروج از برنامه را به کاربرنمی دهد. این حالت شاید از میزان امنیت برنامه برای برخی از کاربران بکاهد. شما نمی توانید همیشه موبایل خود را پنهان کنید و گپ ها شما نیز معمولا حاوی اطلاعات شخصی شما می باشند. در نظر داشته باشید تمام مدت زمان که شما در واتساپ Log in هستید، می تواند برای زندگی شخصی شما تهدیدآمیز باشد.

بسیاری از کاربران زمانی برنامه ای را دانلود می کنند که بدانند که امکان قفل کردن برنامه را نیز دارند. ساده ترین راه حل برای این مشکل دانلود GBWhatsapp است زیرا این برنامه دارای ویژگی داخلی رمزعبور است.

شما به آسانی می توانید گذرواژه خود را در واتساپ جی بی تنظیم کنید تا هر زمان که از GBWhatsapp استفاده می کنید ، آن را تایپ کنید. این تضمین کننده امنیت چت های شماست. شما می توانید تلفن خود را به هر کس که می خواهید بعد از این برنامه بدهید. البته در نسخه رسمی واتساپ نیز امکان افزودن قفل اثر انگشت وجود دارد.

 1. پنهان کردن وضعیت کاربری در واتساپ

همه ما می کوشیم تا علیرغم آنلاین بودن ، در مورد پاسخ های دیرهنگام خود به مخاطبان توضیحاتی بدهیم. گاهی اوقات هنگام فرستادن متنی ریسکی که شاید از فرستادنش منصرف شویم، وضعیت ما در حالت typing a message به مخاطب نشان داده می شود. که این خود می تواند ما را در ارتباط با مخاطب با مشکل روبرو سازد

وضعیت تایپ / ضبط یا Typing/Recording Status:

در هنگام استفاده از نسخه رسمی واتساپ، اگر کسی بخواهد متنی بنویسد یا پیام بفرستد، وضعیت او را می توانید ببینید. حال فرض کنید که خودتان در چنین وضعیتی هستید. و حالت تایپ یا ضبط صدای شما به مخاطب نشان داده شود. اگر از این شرایط خرسند نیستید، واتساپ جی بی این مشکل را نیز برای شما برطرف نموده است.

وضعیت “آنلاین” یا ‘Online’ Status:

ویژگی مهم دیگری که در واتساپجیبی ارائه می شود این است که می توانید وضعیت “آنلاین” خود را پنهان کنید. در وضعیت آنلاین هر کسی که شماره تماس شما را داشته باشد می تواند آنلاین بودن شما را ببیند و حتی در برخی موارد این وضعیت  می تواند منجر به نزاع و دعوا شود. پس بهتر است از آن دوری کنید و وضعیت خود را از همه پنهان کنید.

 1. ویژگی های رسانه ای واتساپ جی بی

ویژگی های مربوط به رسانه در ورژن رسمی واتساپ نیز کاملاً پایه ای می باشد. محدودیت های بسیاری وجود دارد که کاربران باید با آن سر کنند. شما نمی توانید بیش از 30 عکس در نسخه رسمی واتساپ بفرستید. وضعیت شما باید در حد خاصی باشد. ااین چنین شرایطی در واتساپ بسیار آزارنده است و برای هر کسی که بخواهد از این محدودیت ها رها شود، واتساپ جی بی یک راه حل بی نقص است.

 • محدودیت وضعیت فیلم:

ویدئوهای معمولی در واتساپ به 30 ثانیه محدود می شوند و برای آپلود کردن همیشه باید ویدیوی خود را به چند بخش تقسیم کنید که این امر برای آپلودکننده و همچنین بینندگان آزارنده می باشد.

در GBWhatsapp می توانید ویدئویی به مدت 7 دقیقه را آپلود کنید تا دیگر در بند محدودیت 30 ثانیه ورژن رسمی برنامه واتساپ نباشید.

 • اشتراک گذاری رسانه ها:

در واتساپ جی بی می توانید عکس ها و فیلم هایی با اندازه بزرگتر را نسبت به برنامه اصلی واتساپ به اشتراک بگذارید. واتساپ اندازه محدودی برای پرونده های صوتی و تصویری تعیین کرده، در حالی که در واتساپ جی بی با چنین محدودیتی روبرو نیستید.

 • کپی کردن استاتوس:

این یک ویژگی منحصر به فرد است که واتساپ جی بی ارائه می دهد. اگر استاتوس شخصی کسی را در واتساپ دوست دارید، می توانید آن را کپی کنید. از نقل قول ها گرفته تا فیلم، شما می توانید آن را به عنوان داستان و story خود به اشتراک بگذارید.

 1. پنهان کردن تیک های آبی واتساپ

پنهان کردن تیک های آبی یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز است که شما را از بسیاری از تعامل ها و مشکلات غیر ضروری در واتساپ نجات می دهد. تیک های آبی همیشه باعث ایجاد مشکل در زندگی کاربران می شوند. از طریق GBWhatsapp ، می توانید این هیولاهای کوچک بدنام را پنهان کرده و خود را از دست مشکلات پیش روی آن رها کنید.

پنهان کردن تیک های آبی واتساپ
پنهان کردن تیک های آبی واتساپ

مواردی را که در بالا آوردیم برخی از پایه ای ترین ویژگی های GBWhatsapp APK بودند. می بینید که چگونه بیشتر ویژگی ها بر پایه تضمین حریم شخصی شما یا سفارشی سازی برنامه بنا شده اند. هر دوی این جنبه ها واتساپ را به یک سایت اجتماعی بهتر برای استفاده تبدیل کرده است.

جزئیات ورژن تازه جی بی واتساپ 9.1

نام برنامه GBWhatsApp APK
ورژن اندروید اندروید 4.3 به بالا
واپسین ورژن 12.03
تاریخ آپدیت آگوست 2020
سایز برنامه 42 MB
نیاز به روت گوشی نیاز به root گوشی ندارد
هدف برنامه ورژن اصلاح شده واتساپ با ویژگی هایی فراتر ار نسخه رسمی

دانلود تازه ترین ورژن  رسمی برنامه واتساپ جی بی یا GB Whatsapp

دانلود تازه ترین ورژن  رسمی برنامه واتساپ جی بی یا GB Whatsapp
دانلود تازه ترین ورژن  رسمی برنامه واتساپ جی بی یا GB Whatsapp

تاکنون همه اطلاعات مورد نیاز برنامه را به شما نشان دادیم. اکنون بیایید در مورد روند دانلود آن سخن بگوییم. گام های نصب واتساپ جی بی بسیار آسان است.

 1. پس از دانلود APK ، زمان آن است که برنامه را نصب کنید. فایل File APK دانلود وبارگیری شده را در File Manager گوشی خود یافته و آن را نصب کنید.
 2. خوشبختانه ، این برنامه بدون مشکل در کنار Whatsapp اصلی شما کار می کند بنابراین نیازی به حذف Whatsapp رسمی نخواهید داشت.
 3. اگر در گوشی خود مشکل فضای نصب دارید و تصمیم دارید تا به GBWhatsapp جابجا شوید، گام های زیر را دنبال کنید
 • از همه چت ها و رسانه های واتساپ رسمی، نسخه پشتیبان یا backup بگیرید تا هیچ چیزی را از دست ندهید.
 • همانگونه که نخستین بار وارد واتساپ نسخه رسمی شدید، وارد واتساپ جی بی شوید.
 • پس از مدتی همه گفتگوها و رسانه های شما در واتساپ جی بی نمایان می شوند

اکنون می توانید از کار با واتساپ جی بی لذت ببرید و از ویژگی هایی گوناگون آن بهره مند شوید.

پرسش های معمول و مرتبط با برنامه واتساپ جی بی

GBWhatsapp APK  چیست؟

GBWhatsapp  جایگزینی برای نسخه رسمی واتساپ است تا کاربران تجربه ای بهتر و فراتر از نسخه رسمی را در آن داشته باشند. در نظر داشته باشید که واتساپ جی بی توسط واتساپ رسمی پشتیبانی نمی شود. این برنامه تنها یک برنامه MOD یا اصلاح شده است که به شما امکان می دهد از ویژگی های بسیار بیشتری در کنار ویژگی های اصلی Whatsapp بهره مند شوید.

آیا استفاده از واتساپ جی بی،  بی خطر است؟

از آنجا که GBWhatsapp یک برنامه رسمی نیست، پاسخ ما به این پرسش، ‘نه’ می باشد.اگرچه گفته می شود که واپسین نسخه آن Anti Ban است و شما را در برابر مشکلات ایمن می سازد، اما همچنان امکان خطر در آن هست. علت اصلی اقبال کاربران به واتساپ جی بی، ویژگی های بسیار آن و نداشتن محدودیت های موجود در نسخه اصلی واتساپ می باشد و البته شاید مهمترین دلیل نصب آن توسط کاربران، امکان استفاده از دو اکانت کاربری واتساپ در این برنامه می باشد. در هر صورت حق انتخاب با شماست.

فاکتور دیگر خطر، دانلود برنامه از منبعی نامطمئن است. اگر این برنامه را از منبعی ناشناخته و نامطمئن دانلود کنید، شاید به گوشی شما آسیب وارد شود، وگر می توان گفت واتساپ جی بی برنامه ای امن است.

آیا GB Whatsapp در Google Play موجود است؟

نه ، از آنجا که این یک برنامه MOD یا اصلاح شده است ، در Google Play در دسترس نیست. شما باید آن را از وب سایت های قابل اعتماد دانلود و بارگیری کنید.

سخن پایانی درباره GB Whatsapp

GBWhatsapp امنیت ، ویژگی ها و کارایی را به شما ارائه می دهد. ویژگی های آن جذاب و مناسب است. اگر خواهان ویژگی هایی هستید که در این نوشتار آوردیم، بهتر است یک بار هم که شده آن را استفاده نموده و خودتان آن را داوری کنید. دیدگاه های ارزشمند خود را در مورد این برنامه با ما به اشتراک بگذارید!

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

‫10 دیدگاه ها

 1. سلام.یه سوال داشتم ممنون میشم جوابمو بدین جی وی واتس اپ این امکان داره که متوجه بشیم چه کسی تو صفحه خصوصی ما هست؟؟؟؟ممنون

 2. سلام وقت بخیر ببخشید اگهه کسی تو واتس اپ یه عکس بفرسته اما کمتر از 1 دقیقه عکس رو حذف برای همه بزنه بازم قابلیت دانلود برای کسایی که جیبی دارن میمونه یا نه؟!؟

 3. سلام. چنین واتساپی در گوگل پلی ندیدم!!
  یسری اپ با اسامی مشابه و حجم خیلی کمتر نشون میده که معلومه این نیست.
  لینکهایی هم که شما گذاشتید ، هیچکدومش دانلود نمیکنه!!!
  میشه بفرمایید موضوع دقیقا چیه؟!!!
  مشکوک میزنه🤔🧐

 4. کنار واتساپ اصلی نمیشه داشتش ! من امتحان کردم یا باید تو واتساپ اصلی باشیم یا هم تو جی بی!
  خلاصه بگم با ورود به یکی، از اون یکی لاگ اوت میشه🤦

 5. سلام سوالم این بود که وقتی دوستان ما از تنظیمات جی بی واتساپ استوری های پنهان را میبینند پس اگر من استوری خودم رو پنهان کنم از اونها باز میتونن ببینند؟؟؟

  1. چطوری می‌بیند؟ من واتس آپ جیبی دارم اما استوری های پنهان رو نمیتونم ببینم چطور دوستات میبینن؟

 6. سلام.یه سوال داشتم ممنون میشم جوابمو بدین جی وی واتس اپ این امکان داره که متوجه بشیم چه کسی تو صفحه خصوصی ما هست؟؟؟؟ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا