Fortniteبازی

روش ماهی گیری در بازی فورتنایت و گرفتن اسلحه

روش ماهی گیری در بازی فورتنایت و گرفتن اسلحه

روش ماهی گیری در بازی فورتنایت و گرفتن اسلحه

با آمدن فصل تازه بازی Fortnite، این فصل چالش های تازه ای را با خود به همراه آورده، در چپتر دوم فورتنایت، بازیکنان به مسیری تازه برده می شوند. اما یکی از چالش هایی که در این آموزش می خواهیم بدان بپردازیم، ماهیگیری و گرفتن اسلحه در چپتر دوم فورتنایت است که در آغاز کمی گیج کننده به نظر می رسد ولی در واقع کار ساده ای می باشد.

شناخت چالش ماهیگیری در Fortnite Chapter 2

چوب ماهیگیری یکی از آیتم های تازه ای است که در چپتر دوم بازی Fortnite معرفی شده است و می توانید آن را در هر جای نقشه از جمله قفسه ها، زیر آب و یا حتی کف غار پیدا کنید. همانند بسیاری از بازی های ویدئویی، ماهیگیری در Fortnite نیاز به انتظار در زمان مناسب و بیرون کشیدن قلاب از آب دارد. البته گرفتن اسلحه و سلاح در این فرایند رندوم می باشد و شما ممکن است گاهی ماهی و یا حتی گاهی یک قوطی زنگ زده از آب بگیرید.شناخت چالش ماهیگیری در Fortnite Chapter 2

چگونه می توانیم در چپتر دوم بازی Fortnite ماهیگیری کرده و اسلحه بگیریم؟

  1. وارد یکی از حالات و مودهای دلخواه خود در battle Royal فورتنایت شوید. پیشنهاد می کنیم که مود Solo یا Team Rumble را انتخاب کنید، زیرا بهترین حالات بازی برای چنین چالش هایی می باشند.
  2. برای یافتن چوب ماهیگیری می توانید به هر بخش از آب که می خواهید بروید. پیشنهاد می کنیم که به جایی بیرون از مسیر اصلی بروید، جایی همانند Craggy Cliffs، تا به آب فراوانی برای ماهیگیری دسترسی داشته باشید.
  3. از RMB یا دکمه سمت راست موس، برای انداختن طعمه به درون آب استفاده کنید و منتظر بمانید تا قلاب حرکت یا چلب چلوب کند.
  4. با حرکت یا چلب چلوب، از دکمه RMB یا دکمه سمت راست برای به خط کردن و بالا کشیدن قلاب استفاده کنید. روش ماهی گیری در بازی فورتنایت و گرفتن اسلحهروش ماهی گیری در بازی فورتنایت و گرفتن اسلحه

با پایان یافتن کار، چالش شما نیز پایان می یابد و می توانید به ماموریت دیگر خود بپردازید و یا از بازی بیرون شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا