Apple Watch

پیدا کردن سریال نامبر اپل واچ

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

پیدا کردن سریال نامبر اپل واچ

پیدا کردن سریال نامبر اپل واچ

آیا می خواهید سریال نامبر آیپد خود را شناسایی کنید؟ کمپانی اپل سریال نامبرها را از پشت دستگاه های آیفون روویده (remove – حذف کرده)، اما همچنان سریال نامبر اپل واچ را روی پشت این دستگاه، پرینت می کند، البته اگر سریال نامبر آن به اندازه ای ریز است که نمی توانید آن را بخوانید، شما می توانید آن را در بخش تنظیمات Apple Watch خود نیز پیدا کنید. در این آموزش روش پیدا کردن Serial Number اپل واچ را به شما نشان خواهیم داد، پس با ما همراه باشید.

چگونه سریال نامبر اپل واچ را پیدا کنیم؟

  1. در اپل واچ خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید.
  2. سپس General را تپیده و پس از آن About را بتپید.
  3. به پایین بخش About بروید تا Serial Number را پیدا کنید.

افزون بر این شما می توانید با رفتن به مسیر GeneralAbout در برنامه Watch در آیفون جفتیده و Pair شده با اپل واچ خود، سریال نامبر دستگاه خود را ببینید.

پیدا کردن سریال نامبر اپل واچ در پشت آن

  1. سریال نامبر اپل واچ های اصلی و original را در پشت آن پرینت شده.
  2. در اپل واچ های سری 1 و پس از آن، شما می توانید سریال نامبر اپل واچ خود را در شکاف بند آن پیدا کنید.
    پیدا کردن سریال نامبر اپل واچ, سریال نامبر اپل واچ, اپل واچ Serial Number, سریال نامبر Apple Watch, روشتک, raveshtech, اپل واچ پیدا کردن سریال نامبر اپل واچ, سریال نامبر اپل واچ, اپل واچ Serial Number, سریال نامبر Apple Watch, روشتک, raveshtech, اپل واچ

راه های دیگر پیدا کردن سریال نامبر اپل واچ

اگر بنا به هر دلیلی، نتوانستید، سریال نامبر اپل واچ خود را با استفاده از راه های بالا پیدا کنید، می توانید آن را روی جعبه اصلی اپل واچ خود پیدا نمائید.

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا