بررسی نسخه دمو بازی فوتبال Fifa 20

بررسی نسخه دمو بازی فوتبال Fifa 20

بررسی نسخه دمو بازی فوتبال Fifa 20

کمتر از دو هفته تا انتشار نسخه اصلی بازی پرطرفدار فیفا 20 باقی مانده است و کمپانی EA به تازگی نسخه دموی Fifa 20 را رونمایی کرده است , در حالیکه رقیب اصلی یعنی کمپانی کونامی , e football pes 2020 را عرضه کرده است.

 

در نسخه دموی بازی fifa 20 یک لیگ قهرمانان اروپا با چند تیم محدود قرار داده شده است و همچنین از فوتبال خیابانی (Volta Football) رونمایی شده است تا طرفدارن این بازی محبوب علاوه بر امتحان کردن نسخه جدید بازی بتوانند تاقبل از عرضه شدن رسمی بازی با تغییرات بازی تطبیق پیدا کنند.

مشخصه های جدید گیم پلی فیفا 20

بررسی نسخه دمو بازی فوتبال Fifa 20

 

زمانی که نسخه دمو اجرا میشود فیفا با دو مکانیک جدید به شما خوشامد میگوید :

  1. فوتبال هوشمند  Football Intelligence
  2. غریزه بازیکنان Player Instinct

انگونه که ea بیان میکند فوتبال هوشمند و هوش مصنوعی فوتبال ( Football Intelligence) یک بستر بی سابقه برای واقع گرایی در بازی میباشد . سازندگان بازی در ساخت بازی فیفا 20 (Fifa 20) بیشتر تمرکز روی خود را بروی سه اصل قرار داده اند که عبارتند از حرکات سرنوشت ساز, غریزه بازیکنان, و حرک توپ.

فوتبال هوشمند به پلیر و بازیکن کمک میکند تا بتواند تجربه ای که از بازی بدست می اورد تا حد امکان به واقیعت نزدیک باشد.

معرفی نسخه دمو فوتبال خیابانی فیفا 20 (Volta Football)

بررسی نسخه دمو بازی فوتبال Fifa 20

بخش فوتبال خیابانی در فیفا 20 باری بسیاری از طرفداران این بازی جذاب هست و بدون شک همه دوستداران فیفا مشتاق تجربه این فضای جدید هستند.

 

17 زمین بازی برای این سبک در نظر گفته شد که از یک پشت بام در توکیو تا یک زیرگذر در امستردام شما میتوانید در بازی های 3در مقابل 3 یا 5در مقابل 5 بازی کنید و چالش ها پیروز شوید, بدون شک تجربه هیجان انگیز و هیجان انگیز خواهد بود.

همچنین با استفاده از سیستم اواتار بازی میتوانید بازیکنان خود را با حالت های مختف مانند مدل مو , قد , تتو خلق کنید و مهارت های انها رو گسترش دهید.

برای جمع بندی مطلب بهتر است اشاره کنیم به این موضوع که کمپانی EA با در نظر گرفتن خواسته های گیمر ها و طرفدارن فیفا سعی در ساخت بازی به صورت ترکیبی از واقع گرایی و همچنین حفظ کردن فضای کلاسیک بازی است.انچه که مشخص هست در  فیفا 2020 ویژگی ها خاص بازی بیشتر به مکانیک جدید بازیکن های تیمها مربوط است تا به تغییرات جدید فضای گرافیکی و فیزیکی بازی که ممکن است بعد از گذشت مدتی باعث ناراحتی پلیرها شود . البته ما هنوز درباره نسخه دمو حرف میزنیم و بدون شک بعد از عرضه نسخه اصلی به بازار چیزهای بیشتری باری کشف و شناسایی وجود دارد .

اگر نسخه دموی  fifa20 رو بازی کرده اید در نظرات تجربه خود را با ما در میان بگذارید .

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا