فناوری Unreal Engine 5 و رونمایی آن توسط Epic Games روی PS5

فناوری Unreal Engine 5 و رونمایی آن توسط کمپانی Epic Games روی سخت افزار PS5

فناوری Unreal Engine 5 

کمپانی ایپیک گیمز (Epic Games) برای نخستین بار به موتور گرافیکی Unreal Engine 5 نگاهی انداخته که هدف آن همراه سازی تصویرگرایی واقعی یا photorealism، با فیلم CGI و جهان واقعی است. نسخه ی نمایشی این فناوری با عنوان “لومن در سرزمین نانیت” (Lumen in the Land of Nanite) در واقع یک نسخه ی نمایشی است که با سخت افزار PlayStation 5 به صورت زنده اجرا می شود و فن آوری های Unreal Engine را به نمایش می گذارد که به سازندگان این امکان را می دهد تا در گیم های نسل آینده به بالاترین سطح جزئیات رندرها در زمان واقعی دست یابند. برای آگاهی بیشتر می توانید ویدئوهای زیر را ببینید.

 

در نسخه demo هر دو فتاوری اصلی نانیت (Nanit) و لومن (Lumen) در موتور گرافیکی Unreal Engine 5 به نمایش در می آید. نانیت درواقع هندسه میکروپلیگون مجازی است که به هنرمندان اجازه می دهد تا به اندازه ای که چشم توان دیدن دارد، جزئیات هندسی را پیاده سازی کنند تا فیلمی با کیفیت بالا بدست آید. فیلمی که از صدها میلیون یا میلیارد چند گوش یا پولیگون تشکیل شده که می تواند یکراست وارد موتور گرافیکی Unreal Engine 5 شود.

View this post on Instagram

. فناوری Unreal Engine 5 و رونمایی آن توسط کمپانی Epic Games روی سخت افزار PS5 . . کمپانی ایپیک گیمز (Epic Games) برای نخستین بار به موتور گرافیکی Unreal Engine 5 نگاهی انداخته که هدف آن همراه سازی تصویرگرایی واقعی یا photorealism، با فیلم CGI و جهان واقعی است. نسخه ی نمایشی این فناوری با عنوان "لومن در سرزمین نانیت" (Lumen in the Land of Nanite) در واقع یک نسخه ی نمایشی است که با سخت افزار PlayStation 5 به صورت زنده اجرا می شود و فن آوری های Unreal Engine را به نمایش می گذارد.. . . لینک نوشتار: https://www.raveshtech.ir/epic-games-unreal-engine-5-ps5/ . . Follow Us ▶️ @raveshtech❤️ Website ▶️ raveshtech.ir ❤️ Like ▶️ ❤ 🙏🙏🙏 . . #گیم #موتور_گرافیکی #آنریل #پلی_استیشن #ایکس_باکس #فناوری #تکنولوژی #روشتک . . #game #unrealengine #unrealengine5 #ps5 #xbox #raveshtech

A post shared by Raveshtech (@raveshtech) on

لومن (Lumen) یک چارِش (Solution – راه حل) روشنایی کاملاً پویا است که بی درنگ به تغییرات صحنه و نور واکنش نشان می دهد. این فناوری، اندربازتابش (interreflection) منتشر شده با پرش هاي نامحدود و بازتاب هاي غير مستقيم آینه گون در محيط هاي گسترده و پر جزئیات را در مقیاس های گوناگون، از كيلومتر گرفته تا ميلي متر، رندر می کند. نمونه های کمی از خود سازگاری می تواند زاویه آفتاب را برای روز تغییر دهد ، چراغ قوه را روشن کند یا سوراخی در سقف ایجاد کند.

فناوری Unreal Engine 5 و رونمایی آن توسط Epic Games روی PS5
فناوری Unreal Engine 5 و رونمایی آن توسط Epic Games روی PS5

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا