how toاندروید

روش فعال سازی پیام رسانی RCS در گوشی های اندرویدی

پیام رسانی RCS پیش از این تنها در برخی از کشور ها از طرف گوگل فعال شده بود، اما دیگر کاربران همچنین می توانید با استفاده از ترفندی به آن در سایر کشور ها دسترسی پیدا کنند.

با این روش شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن Messages اندروید عملکرد کلی و حالت iMessage را که از عملکرد RCS بهره می برد را داشته باشید.

در ابتدا اپلیکیشن Google Messages Beta و Carrier Services و Activity Launcher را از Google Play Store دانلود کنید و آنها را در گوشی خود نصب و فعال کنید.

سپس Wifi گوشی را خاموش کنید و حافظه ذخیره سازی را پاک کنید.

سپس اپلیکیشن Activity Launcher را باز کرده و گزینه All Activities را برگزینید.

بعد از انجام موارد گفته شده اپلیکیشن Messages را باز کنید و در گزینه های آن بر روی گزینه Set RCS Flags بتپید و همچنین مورد ACS Url را نیز بر روی آن بتپید.

در منوی ای که باز شده است گزینه http://rcs-acs-prod-us.sandbox.google.com را برگزینید و مراحل را به جلو ببرید.

مراحل فعال سازی Android Messages را دنبال کنید .

در صورتی که با مشکل راه اندازی روبرو شدید داده های اپلیکیشن Android Messages و Carrier Services را پاک کنید و سپس در حالی که اپلیکیشن Android Messages در حالت فورس استاپ است، دو مرتبه اپلیکشن Activity Launcher را باز کرده و سپس به مسیر All Activities و Android Messages بروید و گزینه Set RCS Flags را برگزینید.

سپس گزینه OTP Pattern را برگزینید در منو بازی شده گزینه Your\sMessenger\sverification\scode\sis\sG-(\d{6}) را پیدا کنید و آن را انتخاب کنید.

و سپس Apply کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن