فیلم کارآگاه پیکاچو پرفروش ترین فیلم بازی های ویدئویی در تاریخ سینما

فیلم کارآگاه پیکاچو پرفروش ترین فیلم بازی های ویدئویی در تاریخ سینما

فیلم کارآگاه پیکاچو پرفروش ترین فیلم بازی های ویدئویی در تاریخ سینما

فیلم های بازی های ویدئویی معمولا بد از آب در می آیند و مردم اقبال چندانی به دیدن آنها ندارند. اما در این میان به نگر می رسد که فیلم کارآگاه پیکاچو این روند را تغییر داده، زیرا بر پایه گزارش های رسیده این فیلم تبدیل به پر فروش ترین فیلم تاریخ سینماست که از روی بازی های ویدئویی ساخته شده است.

بر پایه براوردها، این فیلم توانسته در سراسر جهان 436 میلیون دلار فروش داشته باشد و در آمریکا فروش آن 143.3  میلیون دلار بوده که این بدان معناست که بیشتر درامد این فیلم در بیرون از آمریکا بوده. در ماه مه سال 2019 گزارش شده بود که فیلم کارآگاه پیکاچو می تواند یکی از موفق ترین فیلم های بازی های ویدئویی باشد که تا کنون ساخته شده و فروش خیره کنند آن هم اکنون آن را تائید می نماید.

نقدهای صورت گرفته از این فیلم تا کنون بسیار مثبت بوده و منتقدان بارها و بارها آن را ستایش کرده اند. بازی صدای رایان رینولدز در نقش پیکاچو در موفقیت این فیلم نیز تاثیر فراوانی داشته، بویژه اینکه وقتی می بینید، پوکمون کاراکتریست که معمولا صحبت نمی کند.

سازنده فیلم پیشتر گفته بود که خواهان این است تا یک جهان سینمایی پوکیمونی را بیآفریند، چیزی همانند جهان سینمایی مارول که کمپانی Marvel پیشتر پدید آورده.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا