bestsاندرویدبرجسته ترین مطالب

بهترین برنامه های هواشناسی اندروید که می توانند جایگزین Dark sky شوند

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

بهترین برنامه های هواشناسی اندروید که می توانند جایگزین Dark sky شوند

بهترین برنامه های هواشناسی اندروید

برنامه Dark Sky که یکی از بهترین برنامه های گزارش وضعیت آب و هوا می باشد، میان کاربران اندروید و آیفون، محبوبیت فراوانی دارد. اما Dark Sky برنامه به تازگی از سوی کمپانی Apple خریداری شده و به زودی تنها توسط کاربران آیفون استفاده پذیر خواهد بود. تیم Dark Sky اعلام کرده است که این برنامه تنها تا 1 جولای 2020 برای کاربران اندروید قابل استفاده می باشد. از این روی بهتر است کاربران Dark Sky به دنبال جایگزینی برای آن باشند.

5 برنامه گزارش وضعیت آب و هوا که می تواند جایگزین Dark Sky شود

البته کوچ از یک برنامه به برنامه دیگر، کار چندان آسانی نیست، به ویژه رها کردن برنامه ای همانند Dark Sky برای کاربران، موضوعی ناخوشاید خواهد  بود.

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ
  1. برنامه Weather and Widget

یکی از مواردی که کاربران در مورد Dark Sky دوست داشتند ویجت هایا ابزارک های شگفت انگیز آن بود.  برنامه Weather and Widget نیز با داشتن ابزارک های بسیار زیبا و بسیار دقیق می تواند همتایی برای برنامه Dark Sky باشد.  این برنامه دارای بازارگاهی برای آپلود عکس از شرایط آب و هوایی مختلف است که پس از آن با پیش بینی وضعیت هوا مطابقت داده می شوند.

بهترین برنامه های هواشناسی اندروید که می توانند جایگزین Dark sky شوند بهترین برنامه های هواشناسی اندروید که می توانند جایگزین Dark sky شوند

هنگامی که widget یا ابزارکی را انتخاب کردید،گزینه های دردسترس فراوانی را برای سفارشی سازی مواردی همانند مدت پیش بینی آب و هوا (گزینه Hurly / Daily)، بازه زمانی آپدیت (Updating interval)، طرح ویجیت (Widget Design)، و حتی فونت را نیز در اختیار خواهید داشت. بخش های مختلفی از این برنامه قابل ویرایش می باشد، شما حتی می توانید آیکون آب و هوا (Weather Icon) را نیز تغییر دهید.

بهترین برنامه های هواشناسی اندروید که می توانند جایگزین Dark sky شوند بهترین برنامه های هواشناسی اندروید که می توانند جایگزین Dark sky شوند

این برنامه مجموعه ای از جزئیات افزوده آب و هوایی مانند زمان خورشید و ماه ، نقشه های راداری و حتی اندازه گیری کیفیت هوا را ارائه می دهد. سپس جزئیات آب و هوای معمولی مانند دما ، بارش ، ابر و سرعت باد و جهت آن رابه شما نشان می دهد.

برنامه Weather and Widget برنامه Weather and Widget

 

  1. برنامه Windy

برنامه Windy یک برنامه هواشناسی بسیار حرفه ای است و برای دریانوردان ، خلبانان ، پاراگلایدرها و کسان دیگری از این دست مناسب است. افراد عادی که عاشق آب و هوای منطقه خود هستند یا در مناطقی زندگی می کنند که مستعد وزش تندباد ، گردباد یا سونامی نیز باید آن را نصب کنند. Windy با نمایش  باد ، باران ، دما ، امواج ، ابرها و کیفیت هوا در زمان واقعی، یک نقشه تعاملی جهانی را به شما نشان می دهد.

برنامه Windy برنامه Windy

پس از انتخاب یک متر یا سنجه و معیار مشخص، می توانید هر جای نقشه جهان را بتپید تا جزئیات بیشتری را درباره آن ببینید. برای نمونه می توانید جهت باد ، سرعت و و مواردی از این دست را ببینید. نوار پایین برنامه را حرکت دهید تا از پیش بینی های چند ساعت آینده و حتی چن روزو چند هفته آینده آگاهی پیدا کنید.

برنامه Windy

توسعه دهنده ویندی می گوید در این برنامه بیش از 40 نقشه آب و هوا هست که اگر استش را بخواهید برای من یکی خیلی زیاد است.  لایه ازن ، آتش سوزی های فعال ، یا وب کم های شخصی؟ سپس نقاط دیدنی مانند جاهای گردشگری پر طرفدار و فرودگاه ها را نیر در نقشه های این برنامه آورده ایم.

Windy یک برنامه آب و هوایی بسیار توانمند می باشد که با آن، انواع داده روی نوک انگشتان شما خواهد بود. نکته جالب تر این که رابط کاربری این برنامه به هیچ وجه در هم ریخته نیست و استفاده از آن آسان است. افزون بر این ویندی یک برنامه رایگان است که توسط کمکهای مالی نیز پشتیبانی می شود.

  1. برنامه Today Weather

برنامه Today Weather به همان اندازه Windy بسیار جذاب است ، هرچند که می تواند برای برخی از کاربران حرفه ای تر از نیازشان باشد. با اینکه این برنامه فاقد برخی از ویژگی های ساده مانند اطلاعیه های روزانه آب و هوا می باشد اما می تواند یکی دیگر از جایگزین های Dark Sky  باشد که دارای چیدمان زیبا و داده های دقیقی است. با این برنامه اطلاعات مفید زیادی در دسترس شما خواهد بود و افزون بر آن از گرافیک بسیار خوبی نیز برخوردار است.

برنامه Today Weather برنامه Today Weather

Today Weather دارای یک بخش راداری نیز می باشد، هرچند که نقاط بسیار کمتری را نسبت به آنچه در Windy  دیدیم ، پوشش می دهد.

برنامه Today Weather برنامه Today Weather

برنامه تودی ودر همه نیازهای اولیه هواشناسی را در یک بسته بندی مرتب و مناسب پوشش می دهد و گرافیک ها و انیمیشن های جالبی را نیز ارائه می دهد.  در نسخه پولی این برنامه، تبلیغات حذف می شود و کاربر اجازه می یابد تا مجموعه های آیکون و منابع داده را تغییر دهد و گزینه های رادار را نیز باز کند.

  1. The Weather Channel

برنامه The Weather Channel یکی از محبوب ترین و معتبرترین برنامه های هواشناسی است.  تعداد زیادی برنامه وجود دارد که وضعیت هوا را نشان می دهد ، هشدار می فرستد، اما خبر چه؟ ویدئو چه؟ برنامه ودر چنل، این موضوعات را پوشش می دهد و می تواند بسیار آموزنده یا سرگرم کننده باشد.

برنامه The Weather Channel برنامه The Weather Channel

شما می توانید هشدارهایی برای هشدارهای مختلف دولت ، باران ، اخبار فوری ، برف ، طوفان و غیره تنظیم کنید. شما می توانید شرایط گذشته و آینده را در زیر برگه رادار مشاهده کنید.

برنامه The Weather Channel برنامه The Weather Channel

برنامه کانال هوا کاملاً رایگان و دارای پشتیبانی تبلیغاتی است. افزون بر این داده های آن قابل اعتماد و مورد استفاده بسیاری از برنامه های آب و هوایی دیگر هستند. رابطکاربری این برنامه چندان کاربر پسند نمی باشد.

  1. برنامه YoWindow

برنامه YoWindow نه تنها گزارش های آب و هوای را در زمان واقعی ارائه می دهد، بلکه انیمیشن هایی را در رمان واقعی نیز به نمایش می گذارد.  برای نمونه، هنگام باریدن باران در بیرون، نمایشگر شما نیز بارانی می شود و هنگام بند آمدن باران در بیرون، انیمیش باران نیز بند می آید. آنها انیمیشن هایی برای کل مناظر شهری با اتومبیل در حال حرکت و پرواز در هواپیما دارند. افراد حتی چترهایی را روی صفحه نمایش شما باز می کنند.

برنامه YoWindow
برنامه YoWindow

همچنین مناظر گوناگونی برای زمانهای مختلف سال وجود دارد. اکثر نقاط رایج جهان در برنامه پوشش داده شده اند، اما فاقد ویژگی های پیشرفته ای  همانند رادار است.

بهترین برنامه های هواشناسی اندروید که می توانند جایگزین Dark sky شوند
بهترین برنامه های هواشناسی اندروید که می توانند جایگزین Dark sky شوند

ما WoW یا همان Weather and Widget را نیز پیشنهاد می کنیم، اما اگر به دنبال داده های بیشتری می گردید یا زیاد سفر می کنید ، Windy  یک جایگزین توانمند برای Dark Sky است. گزارش های هواشناسی بسیار دقیق و در زمان واقعی از منابعی همانند  Yahoo Weather و AccuWeather در آن بسیار جذاب است.

 

 

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا