چییرپاد با کارایی موس و تاچپد و نشانگر لیزری که همه را یکجا در خود دارد

چییرپاد با کارایی موس و تاچپد و نشانگر لیزری که همه را یکجا در خود دارد

چییرپاد با کارایی موس و تاچپد و نشانگر لیزری که همه را یکجا در خود دارد

برخی کاربران، موس های رایانه ای سنتی را ترجیح می دهند ، در حالی که برخی دیگر از تاچ پد استفاده می کنند، اما در این میان برخی کاربران، دوست دارند که امکان جابجایی میان موس و تاچ پد را داشته باشند، از این روی، یک کمپانی توانسته چارشی با نام CheerPod را ارائه دهد. این دستگاه که به اندازه کف دست است، می تواند به عنوان موس دسک تاپ ، تاچ پد و نشانگر لیزری، در هر دستگاهی مورد استفاده قرار گیرد. شما می توانید این چیرپاد را به سادگی در جیب خود بگذارید. برای آگاهی بیشتر می توانید ویدئوی زیر را ببینید.

View this post on Instagram

🔷چییرپاد با کارایی موس و تاچ و نشانگر لیزری که همه را یکجا در خود دارد . 🔶برخی کاربران، موس های رایانه ای سنتی را ترجیح می دهند ، در حالی که برخی دیگر از تاچ پد استفاده می کنند، اما در این میان برخی کاربران، دوست دارند که امکان جابجایی میان موس و تاچ پد را داشته باشند، از این روی، یک کمپانی توانسته چارشی با نام CheerPod را ارائه دهد. این دستگاه که به .. ادامه مطلب . . 🔶لینک نوشتار: https://www.raveshtech.ir/cheerpod-mouse-touchpad-laser-pointer/ . . #چییرپاد#موس #تاچ_پد #فناوری #تکنولوژی #پرزنت #روشتک #فان #دانش #گجت . . #cheerpod #mouse #tech #technology #raveshtech #touchpad #gadget

A post shared by Raveshtech (@raveshtech) on

CheerPod وقتی در حالت Ground Mode باشد ، می تواند به عنوان یک موس دسک تاپ با عملکرد کامل و همچنین تاچ پد برای دستگاه های سازگار کارایی داشته باشد. در حالت Air Mode شما می توانید زمانی که روی مبل نشسته اید و یا در حال راه رفتن در اتاق هستید، نمایشگر خود را کنترل کنید. نشانگر لیزری درون آن برای پرزنتیشن بسیار مناسب بوده و افزون بر آن از کارکردهایی همانند zoom in، zoom out، چرخاندن برگه ، کنترل پیمایش و موارد دیگری از این دست نیز پشتیبانی می کند.

 

CheerPod از نظر ارگونومیکی خوش دست بوده و با حرکات طبیعی دست، سازگاری کاملی دارد. سازندگان این گجت برای رسیدن به یک نمونه کامل، نمونه های اولیه فراوانی را تولید کرده اند. بر پایه آزمایش های انجام شده، این گجت به اندازه کوچک طراحی شده که بتوان آن را در جیب گذاشت و به اندازه ای بزرگ می باشد که که بتوان در تمام روز آن را مورد استفاده قرار داد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا