iOSآیفون

چه مقدار از حافظه آیفون پر شده؟

چه مقدار از حافظه آیفون پر شده؟

چه مقدار از حافظه آیفون پر شده؟

آماده سفارش یک آیفون 11 یا آیفون 11 پرو جدید هستید ، اما به یاد ندارید که از چه مقدار فضای ذخیره سازی یا حافظه آیفون کنونی خود استفاده می کنید؟ در این آموزش بررسی خواهیم کرد برای خرید یک آیفون تازه به چه مقدار فضای ذخیره سازی نیار خواهید داشت پس باما همراه باشید.

فراموش کردن مقدار فضای پر شده حافظه iPhone امری معمول است ، بوبژ اگر اعلانی مبنی بر پر شدن حافظه ذخیره سازی در آیفون نمایش داده نشود. اما اگر می خواهید آیفون تازه بخرید و نمی دانید که به چه مقدار فضای ذخیره سازی نیاز دارید، بررسی این موضوع کاری بسیار مهم است، به ویژه اگر بخواهید از آیفونی که قصد خرید آن را دارید بیش از  یک سا دو سال استفاده کنید.

یکی دیگر از عواملی که باید در نظر بگیرید این است که با وجود همه پیشرفت های جدید که در دوربین آیفون 11 به وجود آمده است ، به دلیل بالا بودن حجم عکس ها، حافظه آیفون شما می تواند به سرعت پر شود و بی گمان گرفتن عکس و فیلم آن هم در آیفون 11 چیزیست که بیشتر کاربران آن را هر روز انجام می دهند.

چگونه می توانیم برنامه هایی که حافظه آیفون را پر کرده اند ببینیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در آیفون خود نخست بخش Settings یا تنظیمات را باز کنید و پس از آن به بخش General بروید.
  2. در میانه برگه General، گزینه iPhone Storage را بتپید.
  3. در اینجا مقدار فضای استفاده شده در آیفون خود را خواهید دید.
  4. در بخش recommendations می توانید ببینید که کدام برنامه ها بیشترین فضای ذخیره سازی آیفون شما را پر کرده اند. وحتی در صورت لزوم می توانید برنامه های ناکارامد را بر پایه این آنالیز پاک کنید.

چه مقدار از خافظه آیفون پر شده؟,روش بررسی فضای ذخیره سازی آیفون, حافظه ذخیره سازی آیفون, چه برنامه هایی حافظه آیفون را پر کرده, روشتک,raveshtech, فضای ذخیره سازی آیفون, ترفندهای آیفون, آموزش آیفون, iPhone Storage

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن