how toاندروید

روش تغییر فونت اندروید با Action Launcher

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش تغییر فونت اندروید با Action Launcher

روش تغییر فونت اندروید با Action Launcher

کاربران می توانند برای تغییر استایل فونت اندروید از راه تنظیمات توساخت گوشی یا تبلت خود استفاده کنند و یا اینکه از برنامه های لانچر همانند Nova Launcher یا Action Launcher جهت سفارشی سازی فونت دستگاه اندروید خود استفاده نمایند. یکی دیگر از برنامه سودمند و کارا در زمینه تغییر استایل فونت گوشی و تبلت های اندروید برنامه Action Launcher می باشد. پس اگر این برنامه را در گوشی یا تبلت اندروید خود نصب کرده اید و یا اینکه قصد چنین کاری را دارید، می توانید در این آموزش با ما همراه شوید، زیرا در این نوشتار چگونگی تغییر فونت اندروید با برنامه Action Launcher را به شما نشان خواهیم داد.

چگونه می توانیم فونت اندروید را با برنامه Action Launcher تغییر دهیم؟

اگر برنامه اکشن لانچر را روی دستگاه اندروید خود نصب دارید، می توانید فونت بخش های کشوی برنامه یا مان اِسپَر (Home Screen – صفحه اصلی)  دستگاه اندروید خود را سفارشی سازی کنید. برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. برنامه Action Launcher را از کشوی برنامه یا مان اِسپَر (Home Screen – صفحه اصلی) گوشی یا تبلت اندروید خود باز کنید و پس از آن Action Settings یا تنظیمات برنامه Action را بتپید.روش تغییر فونت اندروید با Action Launcher
  2. در منوی تنظیمات برنامه Action، گزینه Appearance را که به معنای ظاهر و نما می باشد، بتپید.در منوی تنظیمات برنامه Action، گزینه Appearance را که به معنای ظاهر و نما می باشد، بتپید.
  3. بخش Appearance را به پایین پیموده و گزینه Font را بتپید.در منوی تنظیمات برنامه Action، گزینه Appearance را که به معنای ظاهر و نما می باشد، بتپید.
  4. اکنون می توانید در لیست فونت های نمایش داده شده در بخش Font، فونت دلخواه خود را برگزینید.پس یکی از فونت ها را به دلخواه برگزیده و دکمه back را بتپید تا به کشوی برنامه یا مان اِسپَر (Home Screen – صفحه اصلی) گوشی خود باز گردید.در منوی تنظیمات برنامه Action، گزینه Appearance را که به معنای ظاهر و نما می باشد، بتپید.

با انجام گام های بالا خواهید دید که فونت کشوی برنامه یا مان اِسپَر (Home Screen – صفحه اصلی) گوشی شما با توجه به انتخاب شما تغییر کرده است.

 

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ

 

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا