بازی

بازی Call Of Duty Mobile رکورد دانلود بازی های موبایل را شکست

بازی Call Of Duty Mobile رکورد دانلود بازی های موبایل را شکست

بازی Call Of Duty Mobile رکورد دانلود بازی های موبایل را شکست

دانلود بازی موبایل Call Of Duty Mobile فقط در یک هفته از مرز 100 میلیون بار دانلود گذشت , امری که باعث شد این بازی در دنیای گیمینگ موبایل رکوردار شود و به همین سرعت تبدیل به محبوبترین بازی موبایل تاریخ شود.
آمار و ارقام منتشر شده توسط شرکت بازاریابی و آماری Sensor Tower نشان میدهد که Call Of Duty Mobile رکورد بازی Mario Kart Tour که در هفته اول 90 میلیون بار دانلود شده بود را شکسته است.سایر بازی های محبوب و پر طرفدار موبایل مانند PUBG Mobile و Fortnite در هفته اول معرفی به طور میانگین 28 میلیون و 22 میلیون بار دانلود شده بودند.

بیشترین سهم دانلود این بازی کمپانی Activision’s با 57 میلیون بار دانلود به کاربران اپل اختصاص دارد, به طوریکه در 3 روز اول بازی Call Of Duty Mobile از اول ماه اکتبر در بیش از 100 کشور در صدر جدول برنامه های محبوب و پر طرفدار ios app قرار گرفت. مدیر اجرایی Activision’s , راب کاستیچ با بیان اینکه تازه در ابتدای راه قرار داریم استقبال طرفداران از این بازی را شگفت انگیز توصیف کرد.

سود حاصل از بازی Call of Duty Mobile در محصولات اپل و اندروید

بازی Call Of Duty Mobile رکورد دانلود بازی های موبایل را شکست

پایگاه آماری Sensor Tower همچنین درامد حاصل شده از بازی Call of Duty Mobile را نیز اعلام کرد, بر طبق این گفته بر اساس هر بار دانلود توسط طرفدارن بازی مبلغ 0.17 دلار از طریق معمالات درون بازی به حساب شرکت اضافه میشود. بر طبق گفته های وبلاگ Sensor Tower درامد حاصلی از این بازی، در Apple App Store مبلغی در حدود 9.1 میلیون دلار یا 53% سود و درامد حاصل از کاربران اندروید 8.3 میلیون دلار یعنی 47% درامد کلی براورد شده است.

پلیر های ایالات متحده که این بازی دانلود کرده اند تا این لحظه بیشترین پول را برای این بازی خرج کرده اند یعنی رقمی در حدود 7.6 میلیون دلار یا 43.1 درصد از مجموع سودی که این بازی در سطح جهان داشته است.البته این نکته نیز نباید فراموش شود که محبوبیت بیش از حد این بازی باعث مشکلاتی برای کاربران در زمان دانلود بازی یا هنگام ورود به بازی و بارگذاری بازی شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن