robotبرجسته ترین مطالب

استفاده از ربات اسپات بوستون داینامیکس بعنوان سگ گله با استفاده از پلتفرم Rocos

ربات اسپات بوستون داینامیکس بعنوان سگ گله

ربات اسپات بوستون داینامیکس بعنوان سگ گله

روکوس (Rocos)، یک پلتفرم نرم افزاری مربوط به عملیات ربات که برای پیشرفت توانایی های موجود ربات اسپات (Spot) با کمپانی پرچم دار ربات های همراه بوستون داینامیکس (Boston Dynamics) همکاری می کند. هنگامی که ربات اسپات بوستون داینامیک با پلتفرم و بستر نرم افزاری روکوس همراه می شود می تواند با ماموریت های طراحی شده و ویرایش شده از راه دور مدیریت شود ، با ماموریت هایی طراحی و ویرایش کرد. ای ن پلتفرم شرایطی را فراهم می کند تا داده های سنسورها حتی در فواصل دور توسط تیم پراتور گرداورده شود. برای آزمایش آنها از ربات اسپات بصورت ریموت و از راه دور بعنوان یک سگ نگهبان گله بهره برده اند.

 

 

افزون بر این ، این سگ ربات هم اکنون می تواند به صورت دستی و از راه دور برای بررسی مشکلات ، ضبط نو داده ها یا و تغییر مسیر، تنظیم شود. اسپات پیشتر می توانست در محیط های ناهموار و سخت مسیریابی کرده و در زمان واقعی، داده ها را ضبط نماید و در عین حال ناهنجاری ها را شناسایی کرده و به تازیخچه ریکوردهای دیجتال برای سنجش و مقایسه دسترسی داشته باشد.

دوره ربات های اُوادات (autonomous – خودگردان) در حال فرا رسیدن است. ما با سازمان هایی همانند Boston Dynamics همکاری می کنیم تا به پذیرفته شدن چنین ربات هایی شتب بخشیم . با اتصال ربات ها به سرورهای ابری و کلاد ، می توانیم به آنها كمك كنیم تا یك لایه نرم افزاری ابری را با سیستم رباتیک همراه کنند تا در مقیاس مورد نظر به اتوماسیون فیزیکی دست یابند. خریداران ما در حال افزایش نیروی انسانی برای اتوماسیون فرایند هایی فیزیکیی هستند که معمولا خسته کننده، خطرناک می باشند. من از همکاری با تیم بوستون داینامیک که در کلاسی جهانی جای دارد بسیار خرسندم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا