ربات های بوستون داینامیک در انبار آمازون

ربات های بوستون داینامیک در انبار آمازون

ربات های بوستون داینامیک در انبار آمازون

ما آینده انبارهای آمازون را دیده ایم ، و آنها پر از ربات های Boston Dynamics و اتو موتورز (OTTO Motors) هستند. این دو کمپانی به تازگی ویدئویی را منتشر کرده اند که ربات تدارکاتی Boston Dynamics ، جعبه ها را برداشته و پالت هایی را بر روی ربات های OTTO AMR در یک مرکز توزیع آزمایشی که در یک انبار اتوماسیون است نمایش می دهد. شما می توانید این ویدئو را در اینجا ببینید.

 

برای کسانی که هرگز از اتو موتورز (OTTO Motors) نشنیده اند ، آنها یک کمپانی متمرکز بر چاردن (solving – حل کردن) مشکل جابجایی کالاها در انبار از طریق ربات های متحرک اُوادا (autonomous – خودگردان) می باشند که یکی از محصولات آنها همانند OTTO 1500 است که برای انجام امور مهم در انواع محیط های صنعتی بکار گرفته می شود

 

کوین بلانکسپور معاون مهندسی محصولات بویتون داینامیک می گوید: “ما یک نمونه مفهومی از ساختمان مرکز توزیع رباتیک را ساخته ایم تا تا بتوانیم سیستم اتوماسیون را با استفاده از ربات ها انعطاف پذیر تر سازیم. برای رسیدن به آن چیزی که خریداران اط ما انتظار دارند، ما به گسترش توانایی مدیریت و بهینه سازی تعامل آنها با ربات های دیگری همانند OTTO 1500 ادامه خواهیم داد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا