carاخبار فناوری

خودروی iFE.20 فرمول E کمپانی BMW  رونمایی شد

خودروی iFE.20 فرمول E کمپانی BMW  رونمایی شد

خودروی iFE.20 فرمول E کمپانی BMW  رونمایی شد

BMW به تازگی از خودروی مسابقه ای تمام برقی iFE.20 رونمایی کرده است که قرار است در فصل آینده فرمول E در تیم i Andretti Motorsport به رقابت بپردازد. هر واشیم (vehicle – وسیله نقلیه) فرمول E دارای شاسی اختصاصی و پک آیرودینامیک مختص به خود می باشد، برای همین شما در این مسابقات تیم توانمندی را که دارای برتری مشخصی باشید، پیدا نمی کنید، زیرا پیروزی در این مسابقات در دست رانندگان خواهد بود و نه تیم آنها. برای آگاهی بیشتر می توانید ویدئوی زیر را ببینید.

 

 

اتوموبیل iFE.20 فرمول E کمپانی بی ام دبلیو رنگی سفید ، آبی و بنفش داشته، کابین راننده مشکی مات است. در خودروی شماره 27# iFE.20 رنگ بنفش بیشتری به کار رفته در حالی  که در خودروی شماره #28 آن، رنگ آبی نمود بیشتری دارد. رانندگان این دو خودرو الکساندر سیمز و ماکسیمیلیان گونتر هستند. فصل تازه فرمول E از 22 نوامبردر پیست مسابقه ریاض در عربستان سعودی آغاز می شود.خودروی iFE.20 فرمول E کمپانی BMW  رونمایی شد

 

راجر گریفیتس ، مدیر تیم می گوید: ” کل تیم BMW i Andretti Motorsport از حضور در فصل 6 مسابقات هیجان زده است. بخشهای بزرگی از تیم به شکل پیشین باقی مانده اند که این استمرار به ما اجازه می دهد تا از تجربیات خود در فصل گذشته استفاده کنیم. ما خوشحالیم که  راننده تازه تیم ماکسیمیلیان گونتر به ما پیوسته. رانندگی وی تا به امروز برای ما قانع کننده بوده است و ما مشتاقانه منتظر همکاری با وی در ماه های آینده هستیم. همچنین مانند الکساندر سیمز نیز در تیم برای ما بسیار خوشنود کننده است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا