bestshow toاندروید

بهترین برنامه های اسکنر QR اندروید و معرفی و دانلود آنها

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

بهترین برنامه های اسکنر QR اندروید و معرفی و دانلود آنها

بهترین برنامه های اسکنر QR اندروید

کدهای QR شکلی مطمئن از ذخیره سازی و دسترسی به داده می باشند. این کدها، جهانی هستند و در پرداخت ها، شبکه های احتماعی، بازاریابی و موارد دیگر از این دست کاربرد فراوانی دارند

بر پایه گزارش CNN، از کدهای QR برای تکمیل تراکنش های مالی به مبلغ 1.65  تریلیون دلار استفاده شده و در سال 2017 نیز از کدهای QR برای به دست آوردن حدود 1.7 میلیارد کد کوپن استفاده شده که براورد می شود این رقم تا سال 2022 به حدود 5.3 میلیارد دلار می رسد. حتی اگر این آمار را نپذیریم باز هم نمی توانیم افزایش استفاده از کد های QR را توسط مردم انکار کنیم. ما در این نوشتار لیستی از بهترین برنامه های اسکنر کد QR اندروید را گرداورده ایم که آنها را به شما معرفی خواهیم کرد.

  1. برنامه (QR SCANNER (BY JOE NORTH

این برنامه به شما امکان می دهد آفراس (information – اطلاعات) رمزگذاری شده با کد QR را اسکن کرده و بخوانید و حتی با آن یک کد QR بسازید. اندرپایس (interface – رابط کاربری) این برنامه تر و تمیز بوده و شناخت و استفاده از ویژگی های آن، کار بسیار آسانی می باشد و شما می توانید پس از باز کردن برنامه، دوربین را روی کد QR بگیرید تا برنامه داده های کد را رمزگشایی کند.

برنامه (QR SCANNER (BY JOE NORTH
برنامه (QR SCANNER (BY JOE NORTH

برنامه QR SCANNER که توسط جو نورث ساخته شده از انواع کدهای QR پشتیبانی می کند، یعنی هم می تواند کد های QR URL و هم کد های کیو آری را که برای ذخیره آفراس (information – اطلاعات) تقویم ، پارامترهای Wi-Fi ، داده های تماس ، نشانی / مکان / مختصات GPS ، آدرس ایمیل یا متن ساده استفاده می شوند را رمزگشایی کند.

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ

این برنامه همچنین تاریخچه اسکن شما را ذخیره می کند ، بنابراین هر زمان که خواستید می توانید اسکن های پیشین خود را ببینید. همانطور که پیشتر نیز آوردیم، شما می توانید از این برنامه جهت رمزگذاری آفراس (information – اطلاعات) شخصی خود در یک کد QR برای اسکن شدن توسط دیگران نیز استفاده کنید.

بهترین برنامه های اسکنر QR اندروید و معرفی دانلود آنها
بهترین برنامه های اسکنر QR اندروید و معرفی دانلود آنها

برنامه QR scanner کاملا رایگان بوده و پولی نمی باشد. گاهی ممکن است  یک یا دو آگهی را در بخش هایی از این برنامه ببینید.

دانلود برنامه QR scanner app (by Joe North) from Google’s Play Store

  1. برنامه KASPERSKY LAB’S QR CODE READER

اگرچه آزمایشگاه کسپرسکی به دلیل محصولات و خدمات امنیتی در زمینه وب، نامدار است ، اما این کمپانی مستقر در مسکو، برنامه های کاربردی یا utility را نیز توسعه می دهد. اگر درباره امنیت موبایل آگاهی دارید، احتمالا اسکنر QR کسپرسکی می باید نخستین انتخاب شما باشد.

برنامه KASPERSKY LAB'S QR CODE READER برای اسکن کد QR
برنامه KASPERSKY LAB’S QR CODE READER برای اسکن کد QR

این برنامه دارای دسته ای از ویژگی های امنیتی متمرکز می باشد. هنگام اسکن کد QR ، اسکنر کسپرسکی نتنها درباره لینک های مخرب در کد به شما هشدار می دهد، بلکه درباره متن ها ، تصاویر و یا هرگونه آفراس (information – اطلاعات) رمزگذاری شده مخرب در کد QR نیز به شما هشدار می دهد. اسکنر کسپرسکی نیز پیشینه ای از کدهای QR را در خود نگه می دارد تا هر زمان که خواستید به سراغ آنها بروید.

دانلود برنامه Kaspersky QR Scanner on Google Play Store

  1. برنامه AVIRA INSIGHT

Avira Insight  نیز یکی دیگر از اسکنرهای متمرکز بر امنیت است که وظیفه محافظت از دستگاه اندروید شما را در هنگام باز کردن تصادفی کدهای QR که دارای محتوای مخرب هستند، بر عهده دارد. Avira این کار را با اسکن پیوندها و وبسایتها در زمان واقعی و با استفاده از فناوری ابری URL اختصاصی Avira انجام می دهد.

برنامه AVIRA INSIGHT
برنامه AVIRA INSIGHT

این برنامه حتی امکان خواندن کد QR را در نور کم، نور شب و یا در اتاق تاریک را برای شما فراهم می کند. با Avira Insight نیز حتی می توانید بارکد ها را اسکن کنید تا در هنگام خرید، قیمت محصولات را بررسی و مقایسه کنید. این برنامه کارکردی روان و بی نقص دارد. برنامه اسکنر Avira Insight QR را می توانید از Play Store یا همان فروشگاه گوگل دانلود کنید. این برنامه رایگان بوده و از دستگاه هایی که اندروید 4.4 یا نسخه های بالاتر روی آن ران شده پشتیبانی می کند.

برنامه AVIRA INSIGHT
برنامه AVIRA INSIGHT

دانلود برنامه Avira Insight from the Play Store

  1. برنامه (QR CODE READER (BY GREEN APPLE STUDIO

برنامه اسکنر QR استودیوی Green Apple یکی دیگر از برنامه های قابل توجه است. این برنامه افزون بر پشتیبانی از انواع کدهای QR ، اندرپایس (interface – رابط) بسیار سر راست و ساده ای دارد. در این برنامه همه چیز به طور دقیق مشخص شده است و دیگر مشکلی برای کار با ویژگی های آن نخواهید داشت.

برنامه (QR CODE READER (BY GREEN APPLE STUDIO برای اسکن QR
برنامه (QR CODE READER (BY GREEN APPLE STUDIO برای اسکن QR

افزون بر ویژگی اسکن QR ، شما می توانید از این برنامه برای رمزگذاری آفراس (information – اطلاعات) خصوصی مانند مخاطبین، پیوندها ، شماره تلفن ها و غیره استفاده کنید. شما همچنین می توانید با این برنامه بارکد محصولات را نیز اسکن کنید.

تنها ویژگی نومید کننده این برنامه نداشتن مرورگر تو-ساخت است. بدین معنا که شما نمی توانید پیوندها و لینک ها را یکراست در درون برنامه باز کنید، بلکه لینک قرار گرفته در کد QR در یکی از مرورگر های گوشی اندروید شما باز خواهد شد. برنامه QR CODE READER بیش از 10 میلیون بار در فروشگاه Google Play نصب شده و امتیاز 4.7 از 5 داشته و یک اپلیکشن رایگان می باشد.

دانلود برنامه Green Apple Studio QR Scanner

  1. برنامه (LIGHTNING QR CODE SCANNER (BY APPS WING

افزون بر اسکن کدهای QR ، می توانید از این برنامه برای اسکن بارکد ، تولید کدهای QR شخصی سازی شده و همچنین ایجاد کدهای QR و بارکدهای کارت ویزیت اختصاصی نیز استفاده کنید. برنامه LIGHTNING QR CODE SCANNER به شما امکان می دهد تا تمام فرمت های کد QR را اسکن کرده و آنها را در بخش History ذخیره کنید ، جایی که همیشه می توانید آنها را برای اهداف مرجع بازیابی کنید. برای استفاده از این اپلیکیشن به سادگی آن را باز کنید ، آیکون اسکن را بتپید ، دوربین را روی کد QR بگیرید تا برنامه خودکار، کد را رمزگشایی کند.

برنامه برنامه (LIGHTNING QR CODE SCANNER (BY APPS WING برای اسکن کد QR
برنامه برنامه (LIGHTNING QR CODE SCANNER (BY APPS WING برای اسکن کد QR

اگر از این برنامه برای خواندن بار کد محصولات استفاده کنید، متوجه سرعت بالای آن خواهید شد. این برنامه همچنین دارای یک مرورگر تو-ساخت است که به شما پروانه می دهد تا بصورت آنلاین، محصولات را جستجو کرده و قیمت آنها را مستقیما در برنامه با یکدیگر مقایسه کنید.

یکی از بهترین ویژگی هایی که در این برنامه حتما دوست خواهید داشت امکان ساخت کدهای QR سفارشی برای Wi-Fi می باشد. یعنی می توانید از آن جهت تولید کد QR برای شبکه Wi-Fi خانه خود استفاده کنید تا مهمان های شما به سادگی به وایفای شما متصل شوند.

برنامه برنامه (LIGHTNING QR CODE SCANNER (BY APPS WING برای اسکن کد QR
برنامه برنامه (LIGHTNING QR CODE SCANNER (BY APPS WING برای اسکن کد QR

یکی دیگر از ویژگی های خوب این برنامه امکان اسکن کدهای QR و بارکدهای تصاویر موجود در گالری گوشی می باشد. اسکنر کد Lighting QR (توسط برنامه Wing) در فروشگاه Google Play فراهم است و از دستگاه هایی که اندروید 4.4 یا بالاتر روی آنها ران است، پشتیبانی می کند.

دانلود برنامه Lightning QR Code Scanner

کد اسکنر QR و گوشی های اندروید

به عنوان یک کاربر Android ، شما باید دستکم یک برنامه اسکنر کد QR را در تلفن هوشمند خود داشته باشید. هر یک از برنامه های معرفی شده بالا ، به آسانی کار رمزگشایی کدهای QR را انجام می دهد. البته سفارش ما این است که برنامه های اسکنر QR را با ویژگی های امنیتی انتخاب کنید، زیرا دستگاه شما را از کدهای QR مخرب محافظت می کند.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا