هواپیمای بدون سرنشین با تفنگ میخی, پهپاد بام ساز, پهپاد, روشتک,raveshtech, اخبار فناوری, اخبار تکنولوژی, گجت, تازه های فناوری, هواپیمای بدون سرنشین
لینک پیشنهادی

برای حمایت از ما، اینستاگرام روشتک را دنبال کنید

Follow

Drone پشت بام ساز با تفنگ میخی

Drone پشت بام ساز با تفنگ میخی

پژوهشگران دانشگاه میشیگان (UM) یک هواپیمای بدون سرنشین اُوادات (autonomous – خودش خودش را اداره می کند) را با تفنگ میخی آسفالت روی پشت بام ها تثبیت می کند. آنها از یک DJI S1000 Octocopter شماری دوربین و نشانگر استفاده کردند تا بتوانند دقیقاً بدانند که این drone باید به کجا برود و چه اینکه دریابد چه جایی برای کوبیدن میخ مناسب است. با استفاده از یک سوئیچ مجازی برنامه ریزی شده بود، هواپیمای بدون سرنشین، خودکار، تفنگ میخی را در جای درست خود شلیک می کند. برای آگاهی بیشتر ویدئوی زیر را ببینید.

 

 

از آنجا که drone تنها یک نمونه مفهومی می باشد، تنها می تواند برا مدت 10 دقیقه کار کند و برای انجام کار بیشتر نیاز به کابل برق خواهد داشت. نرم افزاری که آنها برای این drone استفاده کرده اند یک نسخه اصلاح شده از Ardupilot (APM) است که روی یک رایانه لینوکس تک بورد BeagleBone Blue سوار شده است. کنترل‌کننده پی‌آی‌دی (PID) آن، اُواداتانه (autonomously – بطور مستقل) یک مسیر از پیش بارگذاری شده را با استفاده از بازخورد فرایند ضبط حرکت دنبال می کند.

الا اتکینز، استاد مهندسی هوا و فضا و روباتیک دانشگاه میشیگان می گوید: ” سوار کردن یک دوربین روی Octocopter، برای بررسی جهت بلوک ها و جایگاه آنها کار آسانی می باشد.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید