بستن خودکار تب های Safari در آیفون و آیپد

بستن خودکار تب های Safari در آیفون و آیپد

بستن خودکار تب های Safari در آیفون و آیپد

آیا مرورگر Safari آیفون و آیپد شما، انباشته از تب های باز می باشد. iOS 13 این امکان را برای شما فراهم آورده تا تب های باز Safari، پس از مدت زمانی مشخص، خودکارانه، بسته شوند. در این آموزش می خواهیم روش بستن خودکار تب های Safari در ایفون و آیپد را به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

در ویژگی تازه ای که اپل به iOS 13 افزوده، این امکان فراهم شده تا تب های باز مرورگر Safari شما، پس از یک روز، یک هفته یا یک ماه، خودکارانه بسته شوند.

البته iOS 13، هم اکنون تنها بصورت نسخه بِگان یا Beta در دسترس، می باشد و به دلیل اینکه نسخه بِگان یا Beta به دلیل احتمال داشتن مشکلات امنیتی یا نرم افزاری، برای نصب در آیفون یا آیپد شما چندان مناسب نمی باشد، پس بهتر است تا ماه جولای 2019 منتظر بمانید، زیرا در این ماه اپل نسخه رسمی iOS 13 را منتشر خواهد کرد.

چگونگی بسته شدن خودکار تب های باز Safari در آیفون و آیپد

برای انجام این کار می توانید، گام های زیر را دنبال کنید:

  1. در آیفون یا آیپد خود به بخش Settings بروید.
  2. سپس به پایین بخش تنظیمات ایفون یا ایپد رفته و Safari را بتپید.بستن خودکار تب های Safari, بستن خودکار تب های سافاری, بستن خودکار تب های Safari در آیفون و آیپد, بستن تب Safari, روشتک, raveshtech, تب های Safari, سافاری, Safari, بستن خودکار زبانه های Safari
  3. اینبار نیز به پایین بخش Safari رفته و در زیر بخش Tabs، گزینه Close Tabs را بتپید.
  4. اکنون می توانید در گزینه های پیش روی یکی را برگزینید:
  • After One Day به معنای پس از یک روز
  • After One Week به معنای پس از یک هفته
  • After One Month به معنای پس از یک ماهبستن خودکار تب های Safari, بستن خودکار تب های سافاری, بستن خودکار تب های Safari در آیفون و آیپد, بستن تب Safari, روشتک, raveshtech, تب های Safari, سافاری, Safari, بستن خودکار زبانه های Safari

با انجام گام های بالا، پس از گذشت مدت زمان تعیین شده تب سافاری آیفون شما خودکارانه، بسته می شود.سپاس از اینکه با ما همراه بودید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا