دسته‌بندی نشده

رونمایی اپل از iOS 13 در 3 ژوئن 2019

رونمایی اپل از iOS 13 در 3 ژوئن 2019

رونمایی اپل از iOS 13 در 3 ژوئن 2019

اپل، پنجشنبه اعلام نمود که از 3 تا 7 ژوئن سال 2019 در سن خوزه کالیفرنیا، میزبان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان یا WWDC خواهد بود. اپل به طور معمول روز نخست یا گشایش و افتتاحیه را به توسعه دهندگان و رسانه اختصاص می دهد، جایی که در آن از واپسین نرم افزار ها و گاهی تازه ترین سخت افزار های خود رو نمایی می کند. انتظار می رود که در این کنفرانس، از سیستم عامل iOS 13 آیفون و آیپد رونمایی شود و افزون بر آن واپسین ورژن نرم افزار های Apple Watch، Apple TV و macOS نیز به نمایش در بیاید.

در کنفرانس سال 2018، اپل تنها به رونمایی از نرم افزار های خود بسنده کرد و از رونمایی سخت افزار های تازه خود داری نمود. این درحالیست که اپل، در کنفرانس سال 2017، از iMac، Macbook و Macbook Pro رونمایی کرد و در کنار آن Home Pod و iPad Pro ده و نیم اینچی خود را نیز معرفی نمود.

اپل پیشتر، از برنامه ریزی یک رخداد در 25 مارس 2019 خبر داده. جایی که در آن انتظار می رود تا سرویس های تازه ای را به جهان معرفی کند.سرویس هایی همانند استریم ویدئو و تائید اخبار. اگر اپل در 25 مارس از هیچ سخت افزاری رونمایی نکند، امکان دارد که سخت افزارهای تازه ای همانند AirPower، AirPods 2 و آیپد 10.2 اینچی و Mac Pro گران قیمت اپل را در 3 ژوئن 2019 ببینیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا