وابستگی اپل واچ به آیفون می تواند کمتر شود

وابستگی اپل واچ به آیفون می تواند کمتر شود

وابستگی اپل واچ به آیفون می تواند کمتر شود

یکی از مشکلات اپل واچ این است که، این ساعت هوشمند برای کار به آیفون متکی بوده. برای نمونه تا زمانی که ورژن cellular اپل واچ به بازار نیامده بود، کاربران این ساعت هوشمند برای دریافت تماس و یا اتصال به اینترنت، نیاز داشتند تا اپل واچ خود را با آیفون خود جفت و pair کنند. اما حتی با آمدن ورژن های نو به بازار این وضعیت خیلی تغییر نکرده و همچنان، اپل واچ ها وابستگی اندکی به آیفون دارند.

یکی دیگر از مشکلات اپل واچ، اپلیکیشن های آن می باشد. اپل واچ ها، برنامه ها و اپلیکیشن های خود را می باید از راه آیفون دانلود نمایند. اما بر پایه گزارش رسیده از سوی خبرگزاری بلومبرگ، در آپدیت و به روزرسانی مهتر (major – بزرگتر) watchOS، اپل امکان دارد که به ساعت هوشمند خود استقلال بیشتری بدهد.

بنظر اپل می خواهد که اپل واچ هایش، App Store مستقلی داشته باشند تا این ساعت هوشمند بتواند خود، برنامه هایش را از این فروشگاه دانلود نماید. این بدان معناست که برای دانلود اپلیکیشن های Apple watch دیگر نیازی به آیفون خود نخواهید داشت. البته اپل واچ هایی که از ویژگی cellular  پشتیبانی نمی کنند، همچنان برای دریافت برنامه ها، به آیفون یا آیپد نیاز خواهند داشت.

فروش ویژه A71

پس کاربرانی که اپل واچ های cellular  استفاده می کنند، می توانند چشمبراه آپدیت آینده اپل باشند. بویژه اینکه انتظار می رود که اپل آپدیت های خود را در همایش جهانی WWDC در ماه آینده اعلام کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا