احتمال راه اندازی Apple Card در هفته جاری

احتمال راه اندازی Apple Card در هفته جاری

احتمال راه اندازی Apple Card در هفته جاری

کمپانی اپل به زودی Apple Card را معرفی خواهد نمود. در حالی که اپل پیشتر پرداخت موبایلی را با Apple Pay پوشش داده است، دیگر جای شگفتی ندارد که این کمپانی از credit card یا کارت اعتباری خود رونمایی کند. شکی در معرفی و راه اندازی  کارت اعتباری اپل نیست، اما گزارش های رسیده، گویای این است که این راه اندازی می تواند به زودی در همین هفته انجام پذیرد.

برای کسانی که با Apple Card ناآشنا هستند با بگوییم که اپل کارد، از تیتانیوم ساخته شده و در همه فروشگاه هایی که از Credit Card پشتیبانی می کنند، این کارت نیز پشتیبانی می شود. افزون بر این، این کارت اعتباری به اکانت Apple Pay شما نیز لینک می شود. یکی دیگر از برتری های این کارت به دیگر کارت ها این است که روی آن هیچ شماره یا کد امنیتی CVV نوشته نشده که این کار امنیت آن را بیش از پیش افزایش می دهد.

Apple Card همچنین، هیچ تاریخ انقضایی ندارد و افزون بر این هزینه های سالایانه و یا هزینه های تراکنش جهانی نیز شامل حال آن نخواهد شد. اپل کارت نخست در آمریکا عرضه خواهد شد و در کنار آن نیز طرح هایی برای بردن آن به دیگر بازارهای جهانی نیز در آینده پیاده سازی خواهد شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا