اپل، MacBook Pro هشت هسته ای را روانه بازار خواهد کرد

0
15
MacBook Pro هشت هسته ای, مک بوک پرو 8 هسته ای, مک بوک پرو 8 cores, روشتک,raveshtech, اخبار فناوری, مک بوک پرو, MacBook Pro
لینک پیشنهادی

اپل، MacBook Pro هشت هسته ای را روانه بازار خواهد کرد

اپل، MacBook Pro هشت هسته ای را روانه بازار خواهد کرد

اپل اعلام کرد که می خواهد MacBook Pro را با پردازنده های سریعتر نسل 8 و 9 خود آپگرید و به روزرسانی کند. افزون بر این کیبورد MacBook Pro با طراحی پروانه ای روانه بازار می شود.

مک بوک پروهای 8 هسته ای 2 برابر سریعتر از مک بوک های 4 هسته ای و 40% سریعتر از مک بوک پروهای 6 هسته ای می باشند.

مدیر ارشد اپل Tom Boger، می گوید: “صرف نظر از اینکه کاربران MacBook Pro خواه دانشجو، خواه توسعه دهنده اپلیکیشن و یا ویرایشگر فیلم های ویدئویی باشند، همیشه برای ما جالب توجه است که بدانیم، کاربران مک بوک پرو، با دستگاهشان چه کارهایی انجام می دهند.”

“اکنون پردازنده های 8 هسته ای در کنار نمایشگر Retina، ذخیره ساز سریع، باتریی که در تمام روز دستگاه را روشن نگه می دارد، کارکردی باورنکردنی را به MackBook Pro بخشیده اند و آن را همچنان جایگاه آن را به عنوان برترین لپ تاپ جهان حفظ کرده اند.”

افزون بر استفاده از پردازنده های سریعتر، اپل گفته است که در مک بوک پروهای 8 هسته ای، اَتارش (iteraton – تکرار) تازه ای از فناوری کیبورد پروانه ای خود را به کار برده است. این کیبوردها در مک بوک پروهای 13 اینچی و 15 اینچی به کار رفته اند.

 

نظری به این نوشته روشتک بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید