برجسته ترین مطالب

امواج دریایی دیجیتال نمایشگر تبلیغاتی LED در COEX Artium کره جنوبی

امواج دریایی دیجیتال نمایشگر تبلیغاتی LED در COEX Artium کره جنوبی  

امواج دریایی دیجیتال نمایشگر تبلیغاتی LED 

کمپانی D’strict در طراحی ، ساخت و ارائه محتوای تصویری بسیار زیبای آگهی های برون خانه ای یا Digital Out of Home تخصص دارد. آنها در گذشته چندین دیوار چشمگیر LED نیز ساخته اند ، اما واپسین پروژه آنها بی گمان برترین کار آنها می باشد. نمایشگر LED نصب شده، WAVE نام دارد ، این نمایشگر همه جانبه توهم زا روی DOOH of COEX K-POP SQUARE,  نصب شده است که بزرگترین و با کیفیت ترین نمایشگر تبلیغاتی در کره جنوبی می باشد، 8.9 متر پهنا و 20.1 متر بلندا دارد. برای آگاهی بیشتر می توانید ویدئوی زیر را ببینید.

View this post on Instagram

. 🔷امواج دریایی دیجیتال نمایشگر تبلیغاتی LED در COEX Artium کره جنوبی . . 🔶کمپانی D’strict در طراحی ، ساخت و ارائه محتوای تصویری بسیار زیبای آگهی های برون خانه ای یا Digital Out of Home تخصص دارد. آنها در گذشته چندین دیوار چشمگیر LED نیز ساخته اند ، اما واپسین پروژه آنها بی گمان برترین کار آنها می باشد. . . 🔶لینک نوشتار: https://www.raveshtech.ir/anamorphic-wave-illusion-korea-dstrict . . #نمایشگر #دریا #موج_دریا #فناوری #تکنولوژی #روشتک #فان #عجایب_جهان . . #led #WAVE #tech #technology #raveshtech #korea

A post shared by Raveshtech (@raveshtech) on

بی گمان با نزدیک شدن بیشتر می توانید متوجه شوید که در حال دیدن یک نمایشگر LED هستید، اما در نگاه نخست واقعا گمان می کنید که موجی از دریا را در بالای نمای ساختمان می بینید. اکنون که این فناوری شگفت انگیز را دیدید، آیا می دانستید که دیودها LED  که برای نخستین بار در سال 1962 معرفی شده اند در دهه آغازین خود سرخ رنگ بوده اند؟ بهتر است بدانید که نخستین LED کارکردی در سال 1962 توسط نیک هولونیاک (Nick Holonyak)، هنگامی که در جنرال الکتریک (General Electric) کار می کرد ساخته شده، اما نخستین نمایشگر LED، شش سال پس از معرفی آن در هاولت پاکارد (Hewlett-Packard) ساخته شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا