انتشار نسخه Call of Duty موبایل در  1 اکتبر 2019

انتشار نسخه Call of Duty موبایل در  1 اکتبر 2019

انتشار نسخه Call of Duty موبایل در  1 اکتبر 2019

بازی Activision’s Call of Duty: Mobile در تاریخ 1 اکتبر سال 2019 منتشر می شود. این بازی، همه ویزگی های اول شخص ماجراجویانه Call of Duty را همانند نقشه ها ، حالت ها ، اسلحه ها و کاراکترهای موجود را در موبایل های Android / iOS ارائه می دهد. در بازی موبایل یک حالت Battle Royale وجود دارد که حداکثر 100 جنگجو می توانند برای بقا حضور داشته باشند، این نقشه منحصراً برای تلفن همراه طراحی شده است که شامل درگیری های انفرادی ، دوئل یا تیم های چهار نفره است می باشد. شما همچنین می توانید در زمین ، دریا و هوا با وسایل نقلیه از جمله ATV ، هلیکوپتر و همچنین قایق های تاکتیکی به نبرد بپردازید. برای آگاهی بیشتر می توانید ویدئوی زیر را نیز ببینید.

 

در حالت Multiplayer یا چند بازیکنه، بازیکنان می توانند جنگ های اول شخص Call of Duty و درگیری های سر به سر را در حالات متفاوتی همانند  Team Deathmatch یا بازی مرگ ، Search & Destroy یا جستجو و ویران کردن و Free-For-All را با نقشه هایی مانند Nuketown و Crash بازی کنند. بازیکنان می توانند به کسب امتیاز یا آنلاک کردن کاراکترهای کلاسیک Call of Duty مانند جان Soap” MacTavish” و  سیمون “Ghost” رایلی از سری “Modern Warfare” بپردازند. در این بازی جزئیاتی همانند سلاح ها  scorestreaks ها یا خطوط امتیاز و تجهیزات اضافی و لوازم قابل حمل جنگی نیز مورد پشتیبانی قرار گرفته.انتشار نسخه Call of Duty موبایل

کریس پلومز نایب رئیس کمپانی Mobile at Activision  می گوید که ما تجربه ی اکشن اول شخص را با امضای Call of Duty در کف دستان شما قرار می دهیم و بهترین امتیاز ها را که شامل نقشه های Modern Warfare همانند Crash، Crossfire و نقشه های Black Ops همانند Nuketown و Hijacked و مواردی از این دست را تنها در یک بازی خواهید داشت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا