نمایش گربه بزرگ سه بعدی در ژاپن برای المپیک توکیو

نمایش گربه بزرگ سه بعدی در ژاپن

نمایش گربه بزرگ سه بعدی در ژاپن

سرانجام المپیک توکیو در کمتر از 2 هفته آینده آغاز می شود و کسانی که به طور تصادفی در منطقه Shinjuku قدم می زنند شاید از دیدن یک گربه 3D بزرگ دچار شگفتی و یا حتی ترس شوند. این بیلبورد LED منحنی K4 از نوع Cross Space که 1664 فوت مربع اندازه دارد، در بالای یک ساختمان قرار گرفته که گربه ای را نشان می دهد که از 7 بامداد تا 1 شب در حال چرت زدن و میو میو کردن است. این کار به منظور تبلیغ Cross Shinjuku Vision طراحی شده است که روزانه در معرض دید 190،000 نفر قرار می گیرد.

 

وقتی نمایش در ساعت 7 صبح آغاز می شود ، گربه کالیکو از خواب بیدار شده و تا بعد از ظهر به رهگذران میو میو می کند. وقتی شب فرا می رسد ، دراز می کشد و در حالی که سرش روی پنجه هایش قرار گرفته است ، می خوابد. این نمایشگر از تاریخ 12 ژوئیه به طور رسمی آغاز به کار می کند ، اما همانطور که مشاهده می کنید در هفته های اخیر نمایش های آزمایشی بسیاری را روی آن انجام داده اند.

نمایش گربه بزرگ سه بعدی در ژاپن
نمایش گربه بزرگ سه بعدی در ژاپن

از ابتدای طراحی Vision Shinjuku cross ، ما از موقعیت نصب و شکل مناسب آن در خروجی شرقی ایستگاه Shinjuku آگاه بوده ایم که می توان با استفاده از تصاویر سه بعدی با تأثیر بالا ، تبلیغ و بازاریابی کرد.

 

منبع
techeblog

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا