گرفتن عکس با timer دوربین آیفون 11 و آیفون 11 پرو

گرفتن عکس با timer دوربین آیفون 11 و آیفون 11 پرو

گرفتن عکس با timer دوربین آیفون 11 و آیفون 11 پرو

آیفون 11 و آیفون پرو ویژگی های جالبی را با دوربین خود به همراه دارند، اما برخی از تغییرات شاید شما را به این پرسش واداشته که پس اکنون چگونه می توانم به فلان ویژگی آیفون که جای آن تغییر کرده دسترسی داشته باشم! یکی از این ویژگی ها گرفتن عکس زمان بندی شده می باشد. در این نوشتار می خواهیم روش گرفتن عکی زمان بندی شده در آیفون 11 و آیفون 11 پرو را به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

آیفون 11 و آیفون 11 پرو، دارای اپلیکیشن camera یا دوربین تازه ای هستند که از ویژگی های منحصر به فردی همانند Night mode، لنزهای ultra-wide، و مواردی از این دست برخوردار است. به دلیلی انجام برخی تغییرات در UI یا رابط کاربری دوربین آیفون، برخی از ویژگی ها را نمی توان به آسانی پیدا کرد.

چگونه می توانیم در آیفون 11 و آیفون 11 پرو عکس های زمانبندی شده بیاندازیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال کنید:

فروش ویژه A71
  1. در آیفون 11 یا آیفون 11 پرو خود برنامه Camera یا دوربین را باز کنید.
  2. اگر در بخش مرکزی بالای اِسپَر (screen – صفحه) دوربین، آیکون ^ پیکانچه رو به بالا را می بینید، آنرا تپیده و یا اینکه به سوی بالا بکشید.
  3. اکنون یک نوار ابزار کنترل دوربین را در بالای دکمه شاتر دوربین آیفون خواهید دید.
  4. آیکون timer (زمانتار) را تپیده و یکی از دو گزینه 3s یا 10s را برگزینید. یکی 3 ثانیه و دیگر 10 ثانیه.
  5. خواهید دید گه در گوشه بالا راست دوربین، گزینه انتخابی شما تائید می گردد. در حالت چشم انداز یا Landscape این تائید در پایین راست برنامه نمایش داده می شود.
  6. اکنون دکمه شاتر دوربین یا دکمه volume فیزیکی گوشی را برای آغاز timer (زمانتار) دوربین آیفون بتپید.

نکته در برخی از حالات دوربین همانند Video، Slomo، Pano و مواردی از این دست امکان دسترسی به نوار ابزار را ندارید  و یا اینکه با نوار ابزار متفاوتی روبرو می شوید.گرفتن عکس با timer دوربین آیفون 11, دوربین آیفون 11, آیفون 11, تایمر دوربین آیفون 11, روشتک,raveshtech, آموزش آیفون, ترفندهای آیفون

همانگونه که در تصویر بالا می بینید، شما همچنین می توانید به کنترل Flash، Live Photo، aspect ratio، یا Night mode و مواردی اینچنین دسترسی داشته باشید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا