how to

پنهان کردن آیکون صدا در اسلاید پاورپوینت ویندوز و مک

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

پنهان کردن آیکون صدا در اسلاید پاورپوینت ویندوز و مک

هنگامی که صدایی را به presentation یا ارائه فایل پاورپوینت خود می افزائید، شاید بخواهید که بصورت خودکار پخش شود و یا اینکه در پس زمینه ارائه شما باشد. اکا اگر دوست ندارید که آیکون sound یا صدادر این موارد نمایش داده نشود، بهتر است بدانید که اگر نمی خواهید از صدایی استفاده کنید، می توانید به آسانی آیکون صدا را در جریان پخش اسلایدها پنهان نمائید. شما می توانید این کار را در ورژن دسکتاپ PowerPoint و در ویندوز یا مک و حتی پاورپوینت وب نیز انجام دهید. در این آموزش می خواهیم روش پنهان کردن آیکون صدا در اسلاید پاورپوینت ویندوز و مک را به شما نشان دهیم پس با ما همراه باشید.

چگونه آیکون Audio یا صدا را در PowerPoint مخفی کنیم؟

خواه شما از پاورپوینت ویندوز و یا مک استفاده کنید، می باید گام های زیر را برای پنهاندن آیکون صدا در اسلاید خود به کار ببرید:

 1. نخست می باید Presentation یا ارائه خود را در پاورپوینت باز کنید. سپس Slide دلخواه خود را برگزینید. آیکون Sound یا صدا را انتخاب کنید. پس از آن به زبانه Playback که نمایان می شود، بروید. اگر تب یا زبانه Playback را نیافتید، از انتخاب شدن آیکون صدا مطمئن شوید.
  پنهان کردن آیکون صدا در اسلاید پاورپوینت ویندوز و مک
  پنهان کردن آیکون صدا در اسلاید پاورپوینت ویندوز و مک
 2. سپس در بخش Audio Options گزینه Hide During Show را با تیک زدنش فعال کنید.
  Hide During Show
  Hide During Show

مخفی کردن آیکون بلندگو در اسلاید پاورپوینت وب

شما همچنین این امکان را دارید که که آیکون صدا را را در هنگام ارائه خود و در Microsoft PowerPoint online به آسانی پنهان و مخفی کنید. برایمخفی کردن آیکون بلندگو در اسلاید پاورپوینت وب گام های زیر را دنبال کنید:

 1. آیکون صدا را که همانند یک بلندگو می باشد برگزینید و سپس به زبانه Audio بروید. اگر تب یا زبانه Playback را نیافتید، از انتخاب شدن آیکون صدا مطمئن شوید.
 2. برای دیدن لیست فرو-ریز، Audio Options را کلیک کنید و سپس Hide During Show را با تیک زدن آن فعال کنید.
  Hide During Show
  Hide During Show

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا
عناوین مطلب