how toویندوز

پرینت برگه آزمایشی در ویندوز 10 در بخش Control Panel

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

پرینت برگه آزمایشی در ویندوز 10

اگر با کیفیت پایین متن یا تصویر پرینت شده چاپگر خود مشکل دارید بهتر است بدانید که تست پرینت آزمایشی در ویندوز 10 کاری آسان است. در این آموزش با ما همراه باشید تا روش پرینت آزمایشی در ویندوز 10 را به شما نشان دهیم.

ویژگی برگه تست توساز ویندوز 10 در همه چاپگرها کار می کند ، بنابراین می توانید از آن برای پرینتر HP ، Epson ، Canon و سایر چاپگرها استفاده کنید. پیش از آغاز ، مطمئن شوید که سینی کاغذ چاپگر شما دارای کاغذ است.

تست پرینت ویندوز 10 در بخش کنترل پنل

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال کنید:

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ
 1. برای آغاز کار Control Panel را باز کنید. برای این کار دکمه Start ویندوز خود را کلیک کنید. و Control Panel را جستجو کنید. در نتایج نمایش داده شده Control Panel را کلیک کنید.
  تست پرینت ویندوز 10
  تست پرینت ویندوز 10
 2. در بخش کنترل پنل و در بالا-راست ویندوز View By را کلیک کنید و پس از آن Category را برگزینید. سپس بخش Hardware and Sound را یافته و View Devices and Printers را کلیک کنید.
  View Devices and Printers
  View Devices and Printers
 3. در پنجره باز شده Devices and Printers کمی به پایین رفته و بخش Printers را پیدا کنید. روی پرینتری که می خواهید تست و آزمایش کنید، راست-کلیک کرده و منوی Printer Properties را برگزینید.
  Printer Properties
  Printer Properties
 4. سپس پنجره Properties  پرینتر باز خواهد شد. در بالای پنجره زبانه General را کلیک کنید. اکنون برای پرینت در پایین پنجره Print Test Page را کلیک کنید تا کار پرینت آغاز شود.
  Print Test Page
  Print Test Page
 5. پرینتر شما یک برگه تست را چاپ می کند که می باید چیزی همانند تصویر زیر باشد.
  پرینت برگه آزمایشی در ویندوز 10 در بخش Control Panel
  پرینت برگه آزمایشی در ویندوز 10 در بخش Control Panel

روش بالا را هر اندازه که خواستید می توانید انجام دهید. امیدواریم که این آموزش مورد توجه شما واقع شده باشد.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا