iOSآیفون

ریست Face ID آیفون X، آیفون Xs و آیفون Xr

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

ریست Face ID آیفون X، آیفون Xs و آیفون Xr

ریست Face ID آیفون X، آیفون Xs و آیفون Xr

Face ID یا شناسه چهره، سیستم شناخت چهره اپل است که با استفاده از آن امنیت گوشی خود را افزایش خواهید داد. البته این سیستم نیز ممکن است همانند Touch ID در استفاده های روزانه درچار مشکلاتی شود. از دید کارشناسان، سیستم Face ID یا شناسه چهره بسیار امن می باشد ولی در آزمایش های که روی دوقلوها انم گرفته گاهی دوقلویی که چهره او در Face ID ثبت نشده بود، توانسته از طریق Face ID وارد گوشی برادر یا خواهر دوقلوی خود شود. حال، شاید بخواهید داده های Face ID خود را در آیفون X، آیفون X Max، آیفون Xs و آیفون Xr تا نمایه های ریاضی چهره خود را کاملا پاک کنید و با تنظیم و پیکره بندی دوباره Face ID، مشکلات آن را در آیفون خود برطرف نمائید. در این نوشتار می خواهیم روش ریست Face ID در آیفون X، آیفون Xs و آیفون Xr را به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

چگونه Face ID خود را در آیفون X، آیفون X Max، آیفون Xs و آیفون Xr ریست و بازنشانی کنیم؟

اپل این امکان را برای کاربران خود فراهم نموده تا Face ID را به آسانی ریست کنند. برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در آیفون خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید.
  2. سپس در بخش تنظیمات، Face ID & Passcode را بتپید.ریست Face ID آیفون X، آیفون Xs و آیفون Xr, ریست Face ID آیفون X,ریست Face ID آیفون Xs ,ریست Face ID آیفون Xs Max , ریست Face ID آیفون Xr , ریست face id آیفون, ریست شناسه چهره آیفون, روشتک, روشتک, آیفون X، آیفون Xs, آیفون Xr, ios, Face ID, آیفون Face ID
  3. پس از وارد کردن کدگذر یا passcode خود، Reset Face ID را بتپید.ریست Face ID آیفون X، آیفون Xs و آیفون Xr, ریست Face ID آیفون X,ریست Face ID آیفون Xs ,ریست Face ID آیفون Xs Max , ریست Face ID آیفون Xr , ریست face id آیفون, ریست شناسه چهره آیفون, روشتک, روشتک, آیفون X، آیفون Xs, آیفون Xr, ios, Face ID, آیفون Face ID

بسیار خب، با انجام گام های بالا، داده های Face ID را به همراه نمایه های ریاضی چهر خود، از روی دستگاه پاک نمودید.

نکته: افزون بر روش بالا، داده های Face ID گوشی شما هنگام پاکسازی و ریست دستگاه با استفاده از Find My iPhone یا erasing all content and settings حذف می گردد.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
اینستاگرامخوشحال میشیم اینستاگرام مارو دنبال کنید

دیدن آموزش‌ها و اخبار ویدئویی تو اینستا می تونه جذاب باشه. ما تازه کارمون رو در اینستا آغاز کردیم. از ما پشتیبانی کنید